Bobotic 0,02 g 50 kapsułki twist-off

Producent: Polpharma
Pojemność: 50 szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Skład

1 kaps. zawiera 20 mg symetykonu.

Wskazania

Przeznaczony jest do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia i dzieci do 12 lat w celu łagodzenia objawów takich jak: kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego. Pomocniczo w przygotowaniu niemowląt od 28 dnia życia i dzieci do 12 lat do badań diagnostycznych jamy brzusznej, takich jak badania radiologiczne i ultrasonograficzne oraz wziernikowanie żołądka i dwunastnicy.

Działanie

Zawiesina doustna w kapsułkach twist-off, zawiera symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Dawkowanie

W celu łagodzenia objawów takich jak: kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego: Niemowlęta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat: zawartość 1 kapsułki przed, w trakcie lub po każdym posiłku. Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek na dobę. Dzieci w wieku od 2 do 12 lat: zawartość 2 kapsułek przed, w trakcie i po posiłku. Nie przyjmować więcej niż 12 kapsułek na dobę. W przypadku przygotowania do badań diagnostycznych: W dniu poprzedzającym badania należy przyjąć: Niemowlęta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat: zawartość 1 kapsułki 2 razy na dobę. Dzieci w wieku od 2 do 12 lat: zawartość 2 kapsułek 2 razy na dobę. Rano i w dniu badania, na czczo należy przyjąć: Niemowlęta od 28 dnia życia do 2 lat: zawartość 1 kapsułki. Dzieci od 2 do 12 lat: zawartość 2 kapsułek.

Opinie o Bobotic 0,02 g 50 kapsułki twist-off

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bobotic 0,02 g 50 kapsułki twist-off kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.