Bobotic Forte krople 30 ml

Producent: Polpharma
Pojemność: 30 ml
Postać: Krople
Dostępność
100% Complete
Opinie (1)

Spis treści:

Skład

Symetykon, sodu benzoesan, kwas cytrynowy jednowodny, sacharyna sodowa, guma ksantanowa, aromat malinowy, woda oczyszczona.

3 krople zawierają 20 mg symetykonu.

Wskazania

Przeznaczony jest do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia i dzieci do 12 lat w celu łagodzenia objawów takich jak: kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego. Pomocniczo w przygotowaniu niemowląt od 28 dnia życia i dzieci do 12 lat do badań diagnostycznych jamy brzusznej, takich jak badania radiologiczne i ultrasonograficzne oraz wziernikowanie żołądka i dwunastnicy.

Działanie

Krople doustne o zapachu malinowym, do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia, zawierające symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Dawkowanie

W celu łagodzenia objawów takich jak: kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego: Niemowlęta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat: 3 krople przed, w trakcie lub po każdym posiłku. Nie należy przyjmować więcej niż 18 kropli na dobę. Dzieci w wieku od 2 do 12 lat: 6 kropli przed, w trakcie i po posiłku. Nie przyjmować więcej niż 36 kropli na dobę. W przypadku przygotowania do badań diagnostycznych: W dniu poprzedzającym badania należy przyjąć: Niemowlęta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat: 3 krople 2 razy na dobę. Dzieci w wieku od 2 do 12 lat: 6 kropli 2 razy na dobę. Rano i w dniu badania, na czczo należy przyjąć: Niemowlęta od 28 dnia życia do 2 lat: 3 krople. Dzieci od 2 do 12 lat: 6 kropli. 

Opinie o Bobotic Forte krople 30 ml
Basia
Jeszcze nie wypróbowany

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bobotic Forte krople 30 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.