product-image
4 Lacti Baby krople 5 ml
12.39 zł
product-logo

4 Lacti Baby krople 5 ml

Brak ocen

Producent
Nordfarm
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź
Pojemność
5ml
Postać

Dostępny

12.39 zł

Opis

Suplement diety w postaci zawiesiny doustnej 4 Lacti Baby krople w opakowaniu o pojemności 5 ml zawiera w swoim składzie szczep Lactobacillus rhamnosus GG, który w naturalny sposób zasiedla florę bakteryjną przewodu pokarmowego. Preparat został stworzony w celu uzupełnienia codziennego jadłospisu w zdrowe bakterie wspierające prawidłową mikroflorę jelitową, odpowiedzialną, między innymi za stymulowanie komórek odpornościowych. Produkt może być podawany noworodkom, niemowlętom, dzieciom oraz osobom dorosłym. 

Skład

Olej kukurydziany, liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Dawkowanie

Dzieci w wieku poniżej 12 lat – zaleca się przyjmowanie 5 kropli 4 Lacti Baby na dobę. Dzieci powyżej 12 roku życia oraz osoby dorosłe – maksymalnie 10 kropli dziennie. Nie należy przekraczać dobowej rekomendowanej przez producenta dawki do spożycia. Przed użyciem wstrząsnąć. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w płynie (woda, mleko, sok owocowy).

Działanie

Zawarte w suplemencie diety bakterie Lactobacillus rhamnosus GG występują naturalnie w mikroflorze jelitowej człowieka i są zaliczane do najliczniej przebadanych szczepów probiotycznych o udowodnionym korzystnym oddziaływaniu na zdrowie. Dzięki temu, że są odporne na działanie kwasów żółciowych oraz soku żołądkowego, wykazują dużą zdolność do przeżycia, wzrostu oraz aktywności metabolicznej w układzie trawiennym. 

Wskazania

Zawierający sczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG suplement diety w kroplach 4 Lacti Baby, który oferuje nasza drogeria internetowa, jest przeznaczony do uzupełniania normalnego jadłospisu w dobroczynne bakterie zasiedlające przewód pokarmowy. Może być stosowany w zaburzeniach funkcjonowania naturalnej flory jelitowej, które pojawiają się:

po leczeniu antybiotykami,

podczas ostrych biegunek,

na skutek niezdrowej diety. 

Dodatkowe

Produkt jest suplementem i nie może stanowić substytutu (zamiennika) zrównoważonej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią oraz nadmierną ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Po otwarciu preparat należy zużyć w ciągu 30 dni. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Zawierający sczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG suplement diety w kroplach 4 Lacti Baby, który oferuje nasza drogeria internetowa, jest przeznaczony do uzupełniania normalnego jadłospisu w dobroczynne bakterie zasiedlające przewód pokarmowy. Może być stosowany w zaburzeniach funkcjonowania naturalnej flory jelitowej, które pojawiają się: • po leczeniu antybiotykami, • podczas ostrych biegunek, • na skutek niezdrowej diety. 

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy