product-image
Bioderma Node K Concentre emulsja złuszczająca do ciała i owłosionej skóry głowy 100 ml
86.59 zł
product-logo

Bioderma Node K Concentre emulsja złuszczająca do ciała i owłosionej skóry głowy 100 ml

Brak ocen

Producent
Bioderma
ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków
Pojemność
100ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 86.59 zł

Dostępny

86.59 zł

Opis

BIODERMA Nodé K emulsja złuszczająca do ciała i owłosionej skóry głowy to doskonała kuracja usuwająca suchy, uciążliwy łupież oraz skuteczna walka z łuszczycą. 

Nodé K emulsja została stworzona, by eliminować lepkie płaty łupieżu i zapobiegać ich nawrotom. Wszystko za sprawą kwasu salicylowego i glikolowego, które są silnymi środkami keratolitycznymi. Wspierane intensywnymi emolientami (masłem shea i wazeliną) produkt rozprawia się z przesuszoną skórą głowy i przywraca jej pełen komfort. Wyciąg z żółtodrzewa Zanthoxylum łagodzi świąd i niweluje potrzebę drapania. 

Preparat Nodé K skutecznie eliminuje łuski, a przy tym dzięki wygodnemu opakowaniu świetnie się aplikuje i można go stosować bez obaw o kapanie. 

Produkt bezzapachowy, bez parabenów. 

Dawkowanie

Przez pierwsze 3 tygodnie stosuj Nodé K Emulsion dwa razy w tygodniu, następnie dwa razy w miesiącu. Nałóż emulsję Nodé K na suchą i nieumytą skórę głowy (lub ciała) na wybrane miejsca i pozostaw na 15 minut lub dłużej zgodnie z zaleceniami lekarza dermatologa lub farmaceuty, następnie od razu zastosuj szampon Nodé K.  Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj u dzieci poniżej 3 lat (zawiera kwas salicylowy). W przypadku intensywnego zaczerwienienia, zmniejsz częstotliwość użycia.

Działanie

Emulsja Nodé K stymuluje eliminację suchych, łuszczących się płatów skóry głowy i zapobiega ich powtórnemu pojawianiu się dzięki połączonemu działaniu kwasu glikolowego i salicylowego oraz silnych substancji keratolitycznych i keratoregulujących.

Masło Shea i wazelina, intensywne środki nawilżające, zmniejszają suchość i przywracają komfort skóry.

Łagodzące działanie wyciągu z żółtodrzewu hamuje swędzenie. 

Bezzapachowa, emulsja Nodé K przywraca komfort skóry.

Dzięki kremowej konsystencji emulsja Nodé K jest prosta w stosowaniu i nie spływa podczas nakładania.

Wskazania

Emulsja zwalczająca uciążliwy i przewlekły łupież w postaci suchych, grubych łuszczących się płatów z towarzyszeniem swędzenia.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Emulsja zwalczająca uciążliwy i przewlekły łupież w postaci suchych, grubych łuszczących się płatów z towarzyszeniem swędzenia.

Działanie

Emulsja Nodé K stymuluje eliminację suchych, łuszczących się płatów skóry głowy i zapobiega ich powtórnemu pojawianiu się dzięki połączonemu działaniu kwasu glikolowego i salicylowego oraz silnych substancji keratolitycznych i keratoregulujących. Masło Shea i wazelina, intensywne środki nawilżające, zmniejszają suchość i przywracają komfort skóry. Łagodzące działanie wyciągu z żółtodrzewu hamuje swędzenie.  Bezzapachowa, emulsja Nodé K przywraca komfort skóry. Dzięki kremowej konsystencji emulsja Nodé K jest prosta w stosowaniu i nie spływa podczas nakładania.

Dla kogo

chłopiec
dziewczynka
kobieta
mężczyzna

Problem

skóra łuszczycowa
włosy z łupieżem

Wiek

50-60 lat
40-50 lat
6-12 lat
60 i wiecej lat
3-6 lat
12-18 lat
18-30 lat
30-40 lat

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy