Bioderma

Znaleziono produktów: 88

Filtry

-

Sortowanie

Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

-

... 5
2 3 4 ... 5

GŁÓWNY CEL – ZDROWA SKÓRA BIODERMA prowadzi liczne badania, mające na celu zgłębić tajemnice zdrowej skóry, jak również  czynników zaburzających jej równowagę. Skóra przemawia specyficznym językiem, a my staramy się go zrozumieć. Język ten zmienia się i ulega wpływom, na przykład na skutek działania czynników zewnętrznych. Choroby, przebyte kuracje czy zmiany związane z wiekiem mogą zaburzać jej równowagę i prowadzić do nieprawidłowości. BIODERMA dąży do pobudzenia naturalnych mechanizmów skóry i przywrócenia jej funkcji ochronnych.

NASZA KONCEPCJA - UNIKALNA KONCEPCJA, BIOLOGICZNY MIMETYZM Wszystkie produkty BIODERMA,  zgodnie z filozofią BIOLOGIA WSPARCIEM DLA DEREMATOLOGII, naśladują naturalne mechanizmy zachodzące w skórze pod względem substancji i działania. Tworząc je, BIODERMA sięga po najczystsze składniki aktywne, które w naturalny sposób są obecne w skórze oraz usuwają przyczyny, a nie tylko objawy dysfunkcji skóry.

NASZA MISJA - WARUNEK BEZWZGLĘDNY, DERMATOLOGICZNE BEZPIECZEŃSTWO BIODERMA od zawsze dąży do połączenia idealnej skuteczności produktów z ich tolerancją – bez względu na problem czy typ skóry. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oferowanych preparatów, BIODERMA tworzy je z zastosowaniem ograniczonej liczby substancji aktywnych w optymalnych proporcjach. Wyprzedzając zalecenia organów ochrony zdrowia, BIODERMA unika produktów, w stosunku do których istnieją wątpliwości. Podejście to znalazło odzwierciedlenie w Karcie rozwoju produktów – zbiorze naukowo uzasadnionych zobowiązań BIODERMY, które mają zastosowanie do wszystkich jej produktów. To właśnie dzięki tej bezkompromisowej postawie produkty BIODERMY skutecznie obniżają reaktywność skóry i zwiększają jej tolerancję na czynniki zewnętrzne