product-image
Vivomixx Krople 10 ml
63.48 zł
product-logo

Vivomixx Krople 10 ml

Brak ocen

Producent
Pharmabest
Rumiana 31A, 02-956 Warszawa
Pojemność
10ml
Postać

Dostępny

63.48 zł

Opis

Vivomixx – suplement diety, który jest źródłem żywych kultur bakterii probiotycznych. Przeznaczony do suplementacji diety noworodków, niemowląt i małych dzieci w celu wsparcia kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Składniki

Trójglicerydy krótko- i średniołańcuchowych kwasówtłuszczowych (olej palmowy – MCT), maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii(wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcusthermophilus  DSM24731®, Bifidobacterium longum DSM24736®, Bifidobacteriumbreve DSM24732®, Bifidobacterium infantis DSM24737®, Lactobacillusacidophilus DSM24735®, Lactobacillus plantarum DSM24730®, Lactobacillusparacasei DSM24733®, Lactobacillus delbruecki ssp.bulgaricus DSM24734®.

Składnik 10 kropli 20 kropli
Liofilizowane żywe kultury bakterii 5x109 jtk* 10x109 jtk*

*jtk - jednostka tworząca kolonię.

Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Właściwości składników

Streptococcus thermophilus  DSM24731, Bifidobacterium longum DSM24736, Bifidobacterium breve DSM24732, Bifidobacterium infantis DSM24737, Lactobacillus acidophilus DSM24735, Lactobacillus plantarum DSM24730, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillus delbruecki ssp. bulgaricus DSM24734® to żywe kultury bakterii probiotycznych, które pomagają w prawidłowej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego. 

Zalecane dzienne spożycie

Niemowlęta i dzieci: 10-20 kropli dziennie.

Przed pierwszym użyciem należy przekręcić do oporu nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w celu całkowitego otwarcia dna pojemniczka umieszczonego w nakrętce i uwolnienia proszku do buteleczki. Należy postukać w nakrętkę, by cały proszek trafił do oleju. Odkręć nakrętkę i sprawdź czy proszek w całości trafił do buteleczki. Następnie zastąp nakrętkę kroplomierzem dołączonym do opakowania. Wstrząśnij kilkukrotnie do uzyskania jednolitej zawiesiny.

Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim (nie gorącym!) płynie. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli. Po zastosowaniu butelkę należy szczelnie zamknąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy stosować suplementu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt termolabilny, możliwość wysyłki tylko kurierem Poltraf lub odbiór osobisty. Kurier UPS Poltraf - Przewóz leków w kontrolowanej temperaturze.

Producent

Postać

Kluczowy składnik

bakterie probiotyczne

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy