Viticolor żel barwiący 50 ml [Data ważności 28-02-2022]

Producent: Perffarma
Pojemność: 50 ml
Postać: Żel
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Wskazania

Żel ViTicoLor został specjalnie zaprojektowany do barwienia skóry z plamami depigmentacyjnymi. Żel ViTicoLor może być używany w okresie leczenia oraz w czasie fototerapii.

Działanie

Preparat dostosowany specjalnie do kamuflażu plam bielaczych.

 

Viticolor zawiera składniki barwiące (CL42090, CL19140, CL14700), które powodują natychmiastowe zabarwienie skóry. Składniki o działaniu samoopalającym (DHA i erytruloza) sprawiają, że zabarwienie pojawia się w kilka godzin po aplikacji i dłużej się utrzymuje, przez co plamy pozbawione pigmentu stają się mniej widoczne.

Dawkowanie

Preparat nakładać przy użyciu dołączonego do produktu aplikatora, na miejsca pozbawione pigmentu. Nakładanie żelu Viticolor należy rozpocząć od środka odbarwienia w kierunku brzegów, tak aby nie zabarwić skóry zdrowej Pozostawić do wyschnięcia Jeśli po 8 godzinach od nałożenia żelu, uzyskany kolor jest zbyt jasny, aplikację można powtórzyć W celu utrzymania jednolitego kolorytu skóry, żel należy stosować 1-2 razy w tygodniu.

Opinie o Viticolor żel barwiący 50 ml [Data ważności 28-02-2022]

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Viticolor żel barwiący 50 ml [Data ważności 28-02-2022] kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.