Undofen Krioterapia aerozol na skórę 50 ml

Producent: Omega Pharma
Pojemność: 50 ml
Postać: Aerozol
Informacja: WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępność
66% Complete

Spis treści:

Wskazania

Undofen Krioterapia wyrób medyczny jest przeznaczony do usuwania brodawek (kurzajek). Brodawki zwykłe (kurzajki) zazwyczaj występują na rękach, kolanach i łokciach. Można je rozpoznać po nierównym, "kalafiorowatym" wyglądzie powierzchni. Brodawki (kurzajki) stóp są bardzo podobne lecz występują jedynie na podeszwach stóp i zazwyczaj są bardziej płaskie; czasem pokryte są skórą w postaci nagniotka. Wyrób medyczny Undofen Krioterapia można stosować u wszystkich członków rodziny, w tym także u dzieci powyżej 4 roku życia.

Działanie

Undofen Krioterapia jest oparty na takiej samej technice zamrażania, jaką stosują lekarze. Pozwala on na skuteczne i szybkie usunięcie brodawki z użyciem metody precyzyjnego zamrażania. Brodawka (kurzajka) zazwyczaj odpada w ciągu 10-14 dni po jednorazowym zastosowaniu. Do tego czasu pod spodem odtwarza się zdrowy naskórek. Jeżeli brodawka lub jakaś jej część nie odpadnie w ciągu dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu, wówczas można bezpiecznie zastosować preparat drugi lub trzeci raz. W przypadku usuwania brodawek większych niż 7,5 mm należy skonsultować się z lekarzem. Zawartość wystarcza na 12 aplikacji.

Dawkowanie

Łatwy w użyciu - 4 proste kroki

1. Umieścić aplikator piankowy w uchwycie.

2. Wcisnąć trzymany za uchwyt aplikator do pojemnika z aerozolem na 3 sekundy.

3. Odczekać 20 sekund po nasyceniu pianki aby dodatkowo zredukować temperaturę.

4. Przyłożyć biały czubek aplikatora piankowego:

- do brodawki zwykłej (dłoni) na 20 sekund;

- do brodawki stopy - na 40 sekund.

W przypadku leczenia brodawek (kurzajek) stóp należy użyć dołączonego pilniczka, aby optymalnie przygotować miejsce leczenia - dodatkowe instrukcje przedstawiono w ulotce zawierającej instrukcję użytkowania.

Film opisowy


Opinie o Undofen Krioterapia aerozol na skórę 50 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Undofen Krioterapia aerozol na skórę 50 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.