product-image
Tanno-Hermal Lotio 100 g
25.53 zł
product-logo

Tanno-Hermal Lotio 100 g

Brak ocen

Producent
Pojemność
100 g
Postać
Cena jedn.
100 g = 25.53 zł


Dostępny

25.53 zł

Opis

Tanno-Hermal Lotio to wyrób medyczny.

Skład
Substancja czynna: unikalna kompozycja trzech aktywnych składników - syntetycznej taniny (garbnika), tlenku cynku i talku.
Przeznaczenie produktu

Płyn Tanno-Hermal Lotio jest przeznaczony do wspomagającego leczenia wirusowych infekcji skóry takich jak ospa wietrzna czy opryszczka. Poleca się go także przy pieluszkowym zapaleniu skóry oraz nadmiernym poceniu. Tanno-Hermal Lotio przyspiesza gojenie wszelkich sączących się zmian skórnych, dzięki działaniu osuszającemu, ściągającemu i łagodzącemu swędzenie.

Charakterystyka produktu

Syntetyczna tanina ma działanie ściągające. Zbliża do siebie brzegi uszkodzonych tkanek tworząc na powierzchni skóry szczelną, ochronną powłokę, zapobiegając w ten sposób zanieczyszczeniu przez bakterie i inne szkodliwe substancje. Jednocześnie działa osuszająco i, co jest szczególnie ważne, przeciwświądowo. Talk wchłania duże ilości wilgoci i zmniejsza tarcie skóry, łagodząc podrażnienia. Tlenek cynku wspomaga talk w wysuszaniu sączących zmian skórnych. Wykazuje także działanie antyseptyczne i antybakteryjne.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Płyn Tanno-Hermal Lotio jest bardzo prosty i wygodny w użyciu. Łatwo się rozprowadza, przyjemnie chłodzi swędzące miejsca, przynosząc natychmiastową ulgę. Bardzo dobrze przylega do chorej skóry. W odróżnieniu od preparatów w formie maści czy kremu, można go stosować nawet na "mokre" zmiany skórne.
Tanno-Hermal Lotio jest bezpieczny i dobrze tolerowany. Może być stosowany u noworodków, jak również u kobiet ciężarnych i matek karmiących. Przed użyciem należy go mocno wstrząsnąć, co zapewni regularne rozmieszczenie mikroskopijnych cząstek substancji czynnych znajdujących się w płynie.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Postać

Kluczowy składnik

tlenek cynku

Sposób aplikacji

na skórę

Dla kogo

kobieta
mężczyzna
chłopiec
dziewczynka

Problem

skóra podrażniona
skóra trądzikowa

Wiek

Bez ograniczeń

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy