product-image
Swanson Vitamin K2 MK-7 50mcg 30 kapsułek
13.39 zł
product-logo

Swanson Vitamin K2 MK-7 50mcg 30 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
30
Postać
Cena jedn.
Brak informacji

Dostępny

13.39 zł

Opis

SWANSON Witamina K2 MK7

to witaminowy preparat stosowany, by poprawić krzepnięcie krwi oraz wspomagająco w utrzymaniu zdrowych kości. 

Witamina K2 to związek zdolny zmniejszyć ryzyko osteoporozy. Aktywując odpowiednie białka (białka macierzy GLA), które aktywnie wiążą wapń, przyczynia się do utrzymania kości oraz zębów w dobrej kondycji. 

Należy regularnie uzupełniać ilość witaminy K w organizmie, gdyż jej niedobory prowadzą do zmniejszenia gęstości mineralnej kości i odkładania się nadmiaru wapnia w ścianie tętniczej, to zaś zwiększa ryzyko chorób serca. 

Skład

Wartość odżywcza 1 kapsułka % realizacji dziennego zapotrzebowania RDA

Witamina K2 [menachinon-7 z natto (sfermentowana soja)] 50mcg 71,4%

 

Składniki: witamina K2, olej z nasion słonecznika, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), karmel (substancja koloryzująca), woda oczyszczona, dwuzasadowy fosforan wapnia, lecytyna słonecznikowa

Dawkowanie

Jedna kapsułka dziennie z jedzeniem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Działanie

Witamina K2 może poprawić zdrowie kości i zmniejszyć ryzyko osteoporozy. Witamina K2 aktywuje dwa białka zwane białkami macierzy GLA oraz osteokalcyne które aktywnie wiążą wapń i przyczyniają się do budowy i utrzymania zdrowia kości. Witamina K2 może poprawić zdrowie zębów. Naukowcy podejrzewają że witamina K2 może mieć duży wpływ na zdrowie zębów.

Niedostateczny poziom witaminy K2 prowadzi do zmniejszonej gęstości mineralnej kości, głównego czynnika ryzyka wystąpienia osteoporozy i nadmiaru wapnia w ścianie tętniczej, co zwiększa ryzyko choroby serca.

Wskazania

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Przeciwwskazania

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Postać

Stosowanie

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Działanie

Witamina K2 może poprawić zdrowie kości i zmniejszyć ryzyko osteoporozy. Witamina K2 aktywuje dwa białka zwane białkami macierzy GLA oraz osteokalcyne które aktywnie wiążą wapń i przyczyniają się do budowy i utrzymania zdrowia kości. Witamina K2 może poprawić zdrowie zębów. Naukowcy podejrzewają że witamina K2 może mieć duży wpływ na zdrowie zębów. Niedostateczny poziom witaminy K2 prowadzi do zmniejszonej gęstości mineralnej kości, głównego czynnika ryzyka wystąpienia osteoporozy i nadmiaru wapnia w ścianie tętniczej, co zwiększa ryzyko choroby serca.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
kasik
Sprawdzone, Bardzo polecam

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy