product-image
Seni Soft Super podkłady higieniczne 90cm x 60cm 30 sztuk
50.00 zł
product-logo
product-logo

Seni Soft Super podkłady higieniczne 90cm x 60cm 30 sztuk

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych
Stanisława Żółkiewskiego 20/26,87-100 Toruń
Pojemność
30szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 1.67 zł


Dostępny

50.00 zł

Opis

Seni Soft Super, podkłady higieniczne, 90 cm x 60 cm – jednorazowy wyrób medyczny o chłonności ⅔, przeznaczony do zabezpieczenia pościeli i łóżka przed ubrudzeniem lub zamoczeniem, m.in. przy czynnościach pielęgnacyjnych, takich jak zmiana pieluchy.

Produkt jest odpowiedni dla dzieci, oraz osób dorosłych (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), zwłaszcza stale unieruchomionych. Zawiera wkład chłonny, wykonany z miękkiej pulpy celulozowej, miękką włókninę wierzchnią oraz zewnętrzną, antypoślizgową i nieprzepuszczalną warstwę. Dzięki temu pomagają zapewnić komfort i wygodę użytkowania.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera 30 sztuk jednorazowych podkładów higienicznych o wymiarach 90 cm x 60 cm. Każdy podkład składa się z folii zabezpieczającej oraz włókniny.

Charakterystyka produktu

Wyrób medyczny należy stosować do dodatkowej ochrony materaca, pościeli, foteli, krzeseł, wózków inwalidzkich, zwłaszcza podczas zmiany pieluchy, opatrunków i zabiegów pielęgnacyjnych. Produkt jest odpowiedni dla dzieci i osób dorosłych, szczególnie stale unieruchomionych. Podkłady higieniczne Seni Soft Super wykonane są z kilku warstw, tj.:

  • zewnętrznej z nieprzepuszczalnej i antypoślizgowej folii, która pomaga zapobiegać przemoczeniu i przemieszczaniu się podkładu,
  • wkład chłonny z miękkiej pulpy celulozowej,
  • wierzchniej z miękkiej włókniny.

Warstwa zewnętrzna podkładu jest przepuszczalna dla powietrza, dzięki czemu wspomaga redukcję ryzyka oparzeń i podrażnień. Produkt może być stosowany nawet u osób z wrażliwą skórą.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Kinga
Rewelacyjny.

ocena ocena ocena ocena ocena
Jelen
bardzo dobry produkt

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy