Seni Soft Super podkłady higieniczne 90cm x 60cm 30 sztuk

Pojemność: 30szt.
Postać: Podkłady
Dostępność
100% Complete
Opinie (2)

Spis treści:

Opis produktu

Wyposażone w specjalny chłonny wkład podkłady higieniczne Seni Soft Super 90 cm x 60 cm dostępne w opakowaniu zawierającym 30 sztuk zostały zaprojektowane oraz wykonane w ten sposób, aby pozwalać na utrzymanie w czystości pościeli oraz łóżka. Dzięki swojej delikatnej formule nie powodują podrażnienia i zaczerwienienia naskórka, dzięki czemu mogą być stosowane nawet przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do reakcji alergicznych. Produkt jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. 


Wskazania

Wygodne i funkcjonalne podkłady higieniczne Seni Soft Super 90 cm x 60 cm w opakowaniu zawierającym 30 sztuk, które oferuje nasz sklep online, są przeznaczone do zabezpieczania pościeli oraz łóżka przed zawilgoceniem. Są polecane do stosowania w szczególności:

·      przy pielęgnacji osób dorosłych oraz dzieci,

·      w trakcie zmiany pieluch, opatrunków,

·      przy różnego rodzaju zabiegach pielęgnacyjnych.


Działanie

Dostępne w ofercie naszej drogerii internetowej podkłady higieniczne Seni Soft Super 90 cm x 60 cm zostały wyposażone w specjalne chłonne wkłady wykonane z miękkiej pulpy celulozowej, dzięki czemu są w pełni komfortowe w użytkowaniu i nie podrażniają wrażliwej skóry. Zewnętrzną warstwę wyprodukowano z antypoślizgowej, wodoszczelnej folii, która przepuszcza powietrze, umożliwiając skórze swobodne oddychanie i nie doprowadzając do odparzeń naskórka.

Dawkowanie

Czysty podkład higieniczny Seni Soft Super należy rozłożyć na łóżku, wózku inwalidzkim, przewijaku dziecięcym itp. Gdy dojdzie do zabrudzenia lub zamoknięcia produktu, wówczas należy zmienić go na nowy. Zużytego wyrobu nie należy wyrzucać do toalety, ale do kosza na śmieci. Każdy z podkładów stanowi wyrób jednorazowego użytku, który może być używany w domu, szpitalu itp.

Dodatkowe

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego, w celu zabezpieczania pościeli oraz łóżka przed zabrudzeniem. Został przetestowany pod względem dermatologicznym. 

Opinie o Seni Soft Super podkłady higieniczne 90cm x 60cm 30 sztuk
Jelen
bardzo dobry produkt
Kinga
Rewelacyjny.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Seni Soft Super podkłady higieniczne 90cm x 60cm 30 sztuk kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.