Scholl Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml

Producent: Scholl
Pojemność: 3,8ml
Postać: Płyn
Informacja: WYRÓB MEDYCZNY!
Problem: grzybica  
Stosowanie: paznokcie  
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Scholl Preparat na grzybicę paznokci to unikalny preparat, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Preparat jest dyskretny i łatwy w użyciu, a jego specjalnie opracowana receptura penetruje paznokieć, by zniszczyć grzybicę paznokci w miejscu ich powstawania. Preparat pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji oraz chroni przed nawrotami zakażenia. Może być stosowany do samodzielnej terapii w domu. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Skład

Aqua, isopropanol, glycerine, citric acid, urea, d-panthenol, xanthan gum, sodium benzoate, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate (antioxidant).

Wskazania

Zwalczanie grzybicy paznokci, profilaktyka przeciwgrzybicza.

Działanie

- Widoczne rezultaty już w kilka tygodni
- Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji oraz nawrotom zakażenia
- Niszczy 99,9% grzybów powodujących grzybice paznokci

Przeciwwskazania

Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Po użyciu starannie dokręcić nakrętkę w celu zamknięcia opakowania. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji nigdy nie stosuj tego samego pilniczka dwa razy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany ani an uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku jakichkolwiek innych schorzeń stóp.

Opinie o Scholl Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Scholl Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.