Scholl GelActiv kliny międzypalcowe 3 sztuki

Producent: Scholl
Pojemność: 3szt.
Postać: Żelowe kliny
Dla kogo: kobieta  
Problem: odciski  
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Wskazania

SCHOLL GelActiv kliny międzypalcowe:
- nowoczesna technologia Soft Gel
- cienkie, miękkie i niewidoczne
- poprawiają komfort chodzenia
- 2 duże kliny, 1 mały klin
- można myć
- natychmiastowa ulga  w bólu spowodowanym bolesnymi pęcherzami i odciskami pomiędzy palcami
- dla kobiet i mężczyzn
- chroni przed otarciami i odciskami

Działanie

Żelowe kliny międzypalcowe Scholl przyniosą Ci ulgę w bólu i pieczeniu spowodowanymi bolesnymi pęcherzami, otarciami oraz odciskami pomiędzy palcami. Kliny ograniczają ucisk i tarcie, a stopniowo uwalniany olej mineralny zmiękcza i nawilża skórę. Jeśli anatomiczne predyspozycje Twoich stóp sprawiają, że często pojawiają się na nich otarcia, bolesny ucisk czy odciski, kliny Scholl uwolnią Cię od tych przykrych dolegliwości. Cienkie, miękkie i niewidoczne kliny zapewniają pełnię komfortu podczas użytkowania. Mogą być myte, dzięki czemu bez problemu utrzymasz je w higienicznej czystości.

Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkładamy w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp. Dzięki nam możesz codziennie cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopami.

Dawkowanie

Umieścić pomiędzy palcami, dłuższym końcem do góry. Zdejmować na noc. Myć ręcznie w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła. Dokładnie wypłukać, pozostawić do wyschnięcia.

Przeciwwskazania

Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na chorobowo zmienioną lub uszkodzoną skórę. Osoby cierpiące na cukrzycę lub zaburzenia krążenia powinny przed zastosowaniem zasięgnąć porady lekarza. Nie używać, jeśli opakowanie zostało uszkodzone.

Opinie o Scholl GelActiv kliny międzypalcowe 3 sztuki

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Scholl GelActiv kliny międzypalcowe 3 sztuki kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.