product-image
Restonum LS 30 tabletek
20.99 zł

Niedostępny

product-logo

Restonum LS 30 tabletek

Brak ocen

Producent
Aflofarm
ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice
Pojemność
30szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.70 zł

Niedostępny

20.99 zł

Opis

Składniki preparatu pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśni nóg.

Skład

substancja wypełniająca: sorbitole, celuloza, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wosk pszczeli i wosk carmauba.

1 tabletka zawiera: 

Węglan magnezu 266,08 mg w tym magnez 60 mg (16%)

Fumaran żelaza 61,44 mg w tym żelazo 20 mg (142,8%)

Witamina C 50 mg (62,5%)

Witamina B6 0,7 mg (50%)

Witamina B12 2,5 mcg (100%)

% dziennego zalecanego spożycia

Dawkowanie

1 tabletka dziennie.

Działanie

Żelazo - pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Witamina C - zwiększa przyswajanie żelaza.

Magnez - pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni nóg.

Witamina B6 i B12 - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego mi.ni. w obrębie kończyn dolnych oraz przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Producent

Postać

Działanie

Żelazo - pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.Witamina C - zwiększa przyswajanie żelaza.Magnez - pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni nóg.Witamina B6 i B12 - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego mi.ni. w obrębie kończyn dolnych oraz przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy