product-image
Protefix Ekstra mocny XXL krem mocujący do protez zębowych 2x 47 g
25.95 zł
product-logo

Protefix Ekstra mocny XXL krem mocujący do protez zębowych 2x 47 g

Brak ocen

Producent
Queisser Pharma
Domaniewska 39, 02-672 Warszawa
Pojemność
47g + 47g
Postać
Cena jedn.
100 g = 55.21 zł

Dostępny

25.95 zł

Skład

Mieszanina soli Na i Ca kopolimeru, eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubina, metylparaben.

Dawkowanie

Protezę i jamę ustną oczyścić dokładnie z resztek jedzenia. Krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę (zgodnie z rysunkiem). W razie potrzeby krem można nałożyć również na tylną część protezy szczęki górnej. Przy nakładaniu kremu tubę naciskać w części bliżej ujścia tubki. Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej jego ilości maleje skuteczność działania mocującego.Dodatkowo zbyt grubą warstwę kremu trudniej jest usuwać z protezy lub z  podniebienia.Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł. Nie jeść przez następne 5 minut. Resztki kremu mocującego można łatwo usunąć przy pomocy wacika zwilżonego olejem jadalnym.

Działanie

- nanosi się bezpośrednio na wilgotną protezę
- daje się łatwo rozprowadzać na protezie
- siła mocowania utrzymuje się przez 8 do 16 godzin
- ma neutralny smak i daje się łatwo usuwać z protezy

Dodatkowe

Stosowanie kremu mocującego dozwolone jest tylko na zdrową śluzówkę jamy ustnej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności.

Kategoria

Postać

Działanie

- nanosi się bezpośrednio na wilgotną protezę- daje się łatwo rozprowadzać na protezie- siła mocowania utrzymuje się przez 8 do 16 godzin- ma neutralny smak i daje się łatwo usuwać z protezy

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy