Seboradin Inter-Fragrances

Znaleziono produktów: 71

Filtry

-

Sortowanie

Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

-

... 4
2 3 ... 4

SeboradinKosmetyki Seboradin to skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Potwierdzają to badania kliniczne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną oraz wieloletnia współpraca z lekarzami dermatologami i trychologami. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo stosowania naszych kosmetyków. Zgodnie z prawem europejskim wszystkie preparaty produkujemy w oparciu o zasady GMP, zgodnie z normą ISO 22716. Kwalifikuje to nasze kosmetyki do najwyższej grupy jakościowej. Produkcja w systemie GMP gwarantuje, pełną kontrolę procesu wytwarzania, począwszy od kontroli jakościowej surowców, poprzez kontrolę produkcji nastawu, konfekcji, kontrolę wyrobu gotowego aż po proces magazynowania. 

Za bezpieczeństwo stosowania odpowiada bezwzględne przestrzeganie wysokiej higieny maszyn i urządzeń, dokładność procesów mycia i dezynfekcji, rygorystyczna higiena personelu oraz technologii produkcji, a także stosowanie w procesie produkcyjnym wody, która poddawana jest procesowi dejonizacji. Przykładamy także szczególną wagę do najwyższej jakości surowców, z których powstają nasze skuteczne kosmetyki. Cechą wyróżniającą je spośród innych preparatów jest wysoka zawartość i różnorodność naturalnych składników aktywnych. 

Najwyższa jakość dla naszej firmy i pracowników to wartość, która przejawia się w każdej płaszczyźnie naszego działania. 

Ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo działania, kuracje Seboradin są rekomendowane pacjentom przez największe autorytety z dziedziny dermatologii: prof. Ligię Brzezińskąj-Wcisło, dr Monikę Kapińską-Mrowiecką prof. Ryszarda Żabę, prof. Sławomira Majewskiego.