BiFIX

Znaleziono produktów: 72

Filtry

-

Sortowanie

Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

-

... 4
2 3 ... 4

Firma BiFIX jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją herbat owocowych, ziołowych oraz konfekcjonowaniem suszy i suszarnictwem. Przedsiębiorstwo BiFIX powstało w wyniku własnej inicjatywy właścicieli. Firma bowiem została założona na bazie gospodarstwa sadowniczego.

Produkty znane są na rynku pod marką Bi fix, kojarzoną z wysoką jakością oraz z umiarkowaną ceną. Uznanie i wysoka pozycja na rynku jest rezultatem najwyższej jakości naszych produktów. Największą satysfakcję daje nam wysoka ocena rosnącej rzeszy konsumentów, doceniających walory zdrowej żywności.

Nasze produkty powstają wyłącznie z naturalnych surowców, które pochodzą z naszych własnych plantacji sadowniczych. Naszym klientom oferujemy również najwyższej jakość herbaty ziołowe, zielone, czerwone oraz czarne. Proponujemy także szeroki wachlarz produktów ekologicznych, dbamy o jakość naszych surowców i co roku wprowadzamy na rynek nową propozycję zdrowych i naturalnych mieszanek owocowych.

Nasze herbaty owocowe to doskonale skomponowane pod względem smakowym mieszanki owoców, suszone w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowują one czynne substancje i kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy, a szczególnie witaminę C. Nasze produkty posiadają atest zdrowej żywności oraz Konsumencki znak jakości Q, jak również liczne wyróżnienia za swoją jakość i walory smakowe.