Bausch Health

Znaleziono produktów: 28

Filtry

-

Sortowanie

Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

-

... 2
... 2

Bausch Health Poland Sp z.o.o.

Bausch Health Poland Sp z.o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Valeant Pharmaceuticals International, odpowiedzialną za świadczenie usług reklamowych i marketingowych leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie.
Firma Bausch Health Poland Sp z.o.o. powstała w wyniku przekształcenia spółki Valeant Polska sp. z o.o. we wrześniu 2011 r. Należy do grona 10 największych firm farmaceutycznych w Polsce. Zatrudnia blisko 500 pracowników.
Portfolio Spółki obejmuje ponad 360 brandów, z czego ponad 200 jest aktywnie promowanych. W swoich działaniach Bausch Health Poland Sp z.o.o. koncentruje się zarówno na lekach wydawanych na receptę, jak i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Dzięki zdywersyfikowanemu portfelowi produktów firma działa w różnych obszarach terapeutycznych – kardiologii, okulistyce, urologii, gastroenterologii, neurologii, onkologii, dermatologii. Znaczącą część portfolio Bausch Health Poland Sp z.o.o. stanowią leki dostępne bez recepty (OTC). W ofercie  spółki znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki.