Alter Medica

Znaleziono produktów: 65

Filtry

-

Sortowanie

Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

-

... 4
2 3 ... 4

Alter Medica – firmie tworzonej przez ludzi z pasją, poszukujących w przyrodzie roślin i składników, które sprawią, że wszyscy będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata.

Jesteśmy jednym z wiodących na polskim rynku producentów wytwarzających naturalne suplementy diety i kosmetyki. Tajemnica naszego sukcesu polega na rzetelnej wiedzy i pełnym zaangażowaniu w troskę o najwyższą jakość naszych preparatów, wytwarzanych tylko i wyłącznie z naturalnych składników, bez używania konserwantów.

Uznanie nabywców oraz środowiska, w ramach którego funkcjonuje Alter Medica, potwierdzają liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia. Niektóre z nich to: Drzewko Życia – statuetka przyznana kilkakrotnie podczas targów „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury”, Medal Europejski przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, wyróżnienie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii oraz nagroda, którą firma ceni sobie szczególnie - Statuetka „Serce za Serce” przyznana przez Fundację im. Profesora Zbigniewa Religi w dowód najwyższego uhonorowania firm.

Dzięki produktom Alter Medica możecie Państwo odkrywać wiele egzotycznych roślin, jak np.: mango afrykańskie, brazylijska jagoda acai, jagoda goji, polinezyjskie owoce noni czy korzeń kudzu, które po odpowiednim przetworzeniu są mocnym sprzymierzeńcem wspierającym nasze zdrowie. Wprowadzane przez nas suplementy diety i kosmetyki, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludzi dbających w naturalny sposób o profilaktykę zdrowotną, a nie z użyciem chemicznych preparatów. To właśnie dla nich  nasi eksperci poszukują i tworzą z pasją coraz to lepsze produkty wytwarzane z użyciem zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych.

Polecając pełną gamę naszych produktów, dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie Państwo firmę Alter Medica.