product-image
Pregna DHA 600mg dla kobiet w ciąży i karmiących 30 kapsułek
29.50 zł
product-logo

Pregna DHA 600mg dla kobiet w ciąży i karmiących 30 kapsułek

4.50

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
30szt.
Postać

Dostępny

29.50 zł

Opis

Pregna DHA kaps. to suplement diety dla kobiet bogaty w kwasy Omega-3 DHA (kwas dekozaheksaenowy) niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu u płodu oraz dzieci karmionych piersią. 

Badania dowodzą, że na prawidłowy rozwój mózgu dziecka - oprócz genów - ma wpływ także odpowiedni poziom kwasów Omega-3 DHA, które przenikają już w okresie ciąży poprzez łożysko do płodu. Po porodzie te same składniki są dostarczane dzieciom wraz z mlekiem matki. Uzupełnienie diety kobiety w kwasy Omega-3 DHA jest niezbędne w okresie kształtowania połączeń nerwowych i komórek mózgu u maluchów. Przed narodzeniem powstaje ich aż 75%, a pozostałe 25% uzupełniane jest w trakcie pierwszego r.ż. 

Pregna DHA dba o prawidłowy rozwój mózgu maluszka już od chwili poczęcia. 

Skład

Skoncentrowany olej rybi w DHA, żelatyna ( osłonka, substancja żelująca), glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), sorbitol (substancja do stosowania na powierzchnię), olej sojowy rafinowany (nośnik)

Składnik czynny: DHA w 1 kapsułce 300mg, w 2 kapsułkach 600mg

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia: 1-2 kapsułki dziennie ( w zależności od zwyczajów żywieniowych). 

Działanie
Kwas tłuszczowy omega-3 DHA ma wpływ na rozwój mózgu płodu oraz niemowląt karmionych piersią. Jest on podstawowym składnikiem komórek mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój. Jedynym źródłem DHA dla dziecka jest jego mama, która podczas ciąży przekazuje mu je przez łożysko, a w okresie karmienia piersią z mlekiem. Stąd większe zapotrzebowanie na ten składnik wśród kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Odpowiednia suplementacja DHA jest szczególnie istotna w przypadku diety ubogiej w ryby, gdyż organizm sam nie potrafi wytworzyć dostatecznej ilości tej substancji.
Wskazania
Wskazany dla kobiet w okresie ciąży i matkom karmiącym piersią. 
Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. 

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazany dla kobiet w okresie ciąży i matkom karmiącym piersią. 

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Ginekolog w ciąży mi zalecił te kapsułki. Jest to bardzo ważny składnik dla rozwoju dziecka. Te kwasy omega mają najwyższą jakość, co jest dla mnie teraz najważniejsze.

ocena ocena ocena ocena ocena
Marta90
Towar zgodny z oczekiwaniami

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy