product-image
Polomag K+ 90 tabletek
17.33 zł
product-logo

Polomag K+ 90 tabletek

Brak ocen

Producent
Pojemność
90szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.19 zł

Dostępny

17.33 zł

Skład

Zawartość w 2 tabletkach: potas 300 mg, magnez 140 mg, witamina B6 5 mg

Dawkowanie

1 tabletka 2 razy dziennie. Zaleca się przyjmowanie podczas posiłku.

Działanie
Potas bierze udział w wielu reakcjach w organizmie. Jest bardzo rozpowszechnionym pierwiastkiem w przyrodzie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Wspomaga także utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.
Magnez bierze udział w wielu ważnych procesach fizjologicznych i biochemicznych zachodzących w naszym organizmie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz utrzymania właściwej równowagi elektrolitowej. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Witamina B6 pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.
Wskazania
- wspomagająco dla prawidłowej pracy mięśni – potas, magnez
- w celu utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi – potas
- w przypadku wzmożonego stresu oraz wysiłku umysłowego i/lub fizycznego – magnez, potas

Producent

Postać

Stosowanie

- wspomagająco dla prawidłowej pracy mięśni – potas, magnez - w celu utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi – potas - w przypadku wzmożonego stresu oraz wysiłku umysłowego i/lub fizycznego – magnez, potas

Działanie

Potas bierze udział w wielu reakcjach w organizmie. Jest bardzo rozpowszechnionym pierwiastkiem w przyrodzie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Wspomaga także utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. Magnez bierze udział w wielu ważnych procesach fizjologicznych i biochemicznych zachodzących w naszym organizmie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz utrzymania właściwej równowagi elektrolitowej. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B6 pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy