product-image
PC 30 V płyn przeciwodleżynowy 250 ml
85.36 zł
product-logo

PC 30 V płyn przeciwodleżynowy 250 ml

4.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
CHEPLAPHARM
Ziegelhof 2417489 Greifswald, Niemcy
Pojemność
250ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 34.14 zł

Dostępny

85.36 zł

Opis

Preparat PC 30 V płyn do stosowania na skórę narażoną na ucisk i otarcia w celu zapobiegania podrażnieniom i stanom zapalnym. Jest także pomocny w przypadku już powstałych zmian na skórze wywołanych czynnikami mechanicznymi, chemicznymi jak również w oparzeniach I stopnia.

Składniki/Ingredients

Butylene Glycol, Aqua, Panthenol, Aesculus Hippocastanum, Seed Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Allantoin, Mentha Spicata Herb Oil, Limonene, Linalool, Maltodextrin, Silica, Acacia Senegal Gum.

Właściwości produktu
Płyn wzmacnia skórę, która staje się odporniejsza na czynniki zewnętrzne, oraz poprawia jej naturalne funkcje, ma właściwości antybakteryjne.

Przeznaczenie produktu
Preparat PC 30V przeznaczony w przypadku powstałych zmian na skórze wywołanych czynnikami mechanicznymi, chemicznymi jak również w oparzeniach I stopnia, również w przypadku skóry narażonej na ucisk i otarcia w celu zapobiegania podrażnieniom i stanom zapalnym.

Stosowanie produktu
Stosować 3 razy dziennie.
Powierzchnię skóry skroplić preparatem PC 30V, następnie lekko wmasować i pozostawić do wchłonięcia. W trakcie profilaktyki zmian odleżynowych zaleca się, by nie obciążać posmarowanej powierzchni zaraz po naniesieniu preparatu.

Kategoria

Producent

Postać

Kluczowy składnik

pantenol
kasztanowiec
rumianek
rozmaryn
mięta

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Witold
dobra

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy