product-image
PC 30 V liquidum przeciw odleżynom 100 ml
52.90 zł
product-logo

PC 30 V liquidum przeciw odleżynom 100 ml

4.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
CHEPLAPHARM
Ziegelhof 2417489 Greifswald, Niemcy
Pojemność
100 ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 52.90 zł

Dostępny

52.90 zł

Opis

Preparat PC 30 V płyn do stosowania na skórę narażoną na ucisk i otarcia w celu zapobiegania podrażnieniom i stanom zapalnym. Jest także pomocny w przypadku już powstałych zmian na skórze wywołanych czynnikami mechanicznymi, chemicznymi jak również w oparzeniach I stopnia.

Składniki/Ingredients

Butylene Glycol, Aqua, Panthenol, Aesculus Hippocastanum, Seed Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Allantoin, Mentha Spicata Herb Oil, Limonene, Linalool, Maltodextrin, Silica, Acacia Senegal Gum.

Właściwości produktu

Płyn wzmacnia skórę, która staje się odporniejsza na czynniki zewnętrzne, oraz poprawia jej naturalne funkcje, ma właściwości antybakteryjne.

Przeznaczenie produktu

Preparat PC 30V przeznaczony w przypadku powstałych zmian na skórze wywołanych czynnikami mechanicznymi, chemicznymi jak również w oparzeniach I stopnia, również w przypadku skóry narażonej na ucisk i otarcia w celu zapobiegania podrażnieniom i stanom zapalnym.

Stosowanie produktu

Stosować 3 razy dziennie.
Powierzchnię skóry skroplić preparatem PC 30V, następnie lekko wmasować i pozostawić do wchłonięcia. W trakcie profilaktyki zmian odleżynowych zaleca się, by nie obciążać posmarowanej powierzchni zaraz po naniesieniu preparatu.

Producent

Postać

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
danka
Po raz pierwszy zetknęłam się z produktem który dostałam od rodziny w Niemczech.Jet rewelacyjny,wydajny i co ważne pomocny. Jest lekki w swojej konsystencji,świetnie się , wchłania:) Polecam osobom opiekującym się obłożnie chorymi, którym możemy pomóc stosują PC30V. Szkoda, że na rynku Polskim jest tak mało rozreklamowany, moim zdnaiem:

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy