Orsalit smak bananowy 10 saszetek

Producent: Biomed
Pojemność: 10szt.
Postać: Proszek   Saszetki
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Skład

Glukoza, cytrynian, chlorki, sód, potas.

Wskazania

Owocowy smak dla dzieci.  Zapewnia uzupełnienie bieżących strat wody i elektrolitów u niemowląt i dzieci, a także u osób dorosłych.

Działanie

ORSALIT® jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu, szczególnie podczas biegunki lub wymiotów oraz w sytuacjach, w których występuje ryzyko odwodnienia. ORSALIT® uzupełnia płyny i składniki mineralne w przypadku zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej.

Dawkowanie

Dawkowanie zależy od stopnia odwodnienia i zaleceń lekarza. Zwykle zaleca się podawać 50-100 ml doustnego płynu nawadniającego na kg masy w ciągu pierwszych 4 godzin oraz dodatkowo 5- 10 ml na kg masy ciała po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach. Na dalszym etapie nawadniania zaleca się podawać 5-10 ml płynu nawadniającego po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach. Preparatu ORSALIT® nie należy stosować u osób, u których występuje niedrożność jelit lub wstrząs hemodynamiczny.

Przeciwwskazania

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinie o Orsalit smak bananowy 10 saszetek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Orsalit smak bananowy 10 saszetek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.