product-image
Olimp Kelp jod pochodzenia naturalnego 60 tabletek
18.79 zł
product-logo

Olimp Kelp jod pochodzenia naturalnego 60 tabletek

Brak ocen

Producent
Olimp Laboratories
Pustynia 84F 39-200 Dębica
Pojemność
60 szt.
Postać

Dostępny

18.79 zł

Opis

Kelp to suplement diety zawierający kelp – wodorost będący bogatym, naturalnym źródłem makroelementów oraz pierwiastków śladowych, w tym jodu.

Skład

substancja wypełniająca – węglan wapnia; ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus L.), substancje glazurujące – alkohol poliwinylowy (PVA), glikol polietylenowy, talk; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik – dwutlenek tytanu.

Dawkowanie

1 tabletka raz dziennie po posiłku.

Działanie

Jod uczestniczy w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także przyczynia się do utrzymania właściwych funkcji poznawczych oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w jod.

Przeciwwskazania

Uwaga: osoby chore, w tym w szczególności cierpiące na schorzenia tarczycy, zaburzenia z niedoboru jodu lub stosujące leki z zawartością jodu, przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. W trakcie przyjmowania preparatu nie należy spożywać wodorostów (glonów) bogatych w jod, zwłaszcza suszonych. Preparatu nie należy stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Stosowanie

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w jod.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy