product-image
NeoCapsiderm maść 30 g
15.69 zł
product-logo

NeoCapsiderm maść 30 g

Brak ocen

Producent
Pojemność
30g
Postać
Cena jedn.
100 g = 52.30 zł

Dostępny

15.69 zł

Opis

NeoCapsiderm to maść o działaniu rozgrzewającym i energetyzującym, polecana szczególnie osobom starszym mającym problemy z układem mięśniowym i stawowym oraz aktywnym, uprawiającym sport i ciężko pracującym fizycznie. Zawarty w niej wyciąg z pieprzowca i kamfora działają rozgrzewająco, a obecne naturalne olejki eteryczne energetyzują i odprężają.

Skład

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Oleum Terebinthinae, Paraffin, Camphor, Oleum Eucalypti, Capsicum Frutescens Resin, Vanillyl Butyl Ether

Dawkowanie

Oczyszczoną powierzchnię skóry pokryć cienką warstwą NeoCapsidermu i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie. Pojawienie się czerwonego zabarwienia jest objawem naturalnego wzrostu ukrwienia. Nie używać na otwarte rany i w miejscach przerwania ciągłości skóry.

Działanie

NeoCapsiderm charakteryzuje się intensywnym, odświeżającym zapachem, utrzymującym się na skórze po aplikacji. Dzięki odpowiedniej konsystencji maść dobrze się rozprowadza i łatwo wmasowuje. Efekt aplikacji  jest trwały i nie ulega zmianie w trakcie stosowania. 

 • Badania skuteczności maści NeoCapsiderm prowadzone pod nadzorem lekarzy dermatologów potwierdziły: 
 • właściwości hipertermalne, dzięki którym maść szybko i skutecznie eliminuje symptomy zmęczenia oraz dyskomfort towarzyszący bólom mięśni, stawów i kręgosłupa 
 • wielokierunkowe działanie maści wynikające z zawartości naturalnych olejków eterycznych (Oleum Terebinthinae, Oleum Eucalypti) i substancji aktywnych pochodzenia roślinnego (Capsicum Frutescens Resin)
 • działanie rozluźniające na zmęczone, przepracowane mięśnie 
 • szybsze ustępowanie zakwasów 

100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie energetyzujące maści

100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie relaksująco-odprężające maści

87% badanych potwierdziło przyjemne odczucie rozgrzania

83% badanych potwierdziło łagodzenie stanów związanych z przemęczeniem  

73% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi mięśni

60% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi stawów

Wskazania

NeoCapsiderm to maść przeznaczona do rozgrzewających terapii manualnych, do masażu oraz do stosowania przed lub po wysiłku fizycznym w stanach przemęczenia mięśni.

NeoCapsiderm:

 • łagodzi dyskomfort towarzyszący bólowi mięśni, stawów i kręgosłupa
 • rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przygotowując je do wysiłku
 • pomaga likwidować zakwasy i eliminuje symptomy zmęczenia
 • daje uczucie przyjemnego odprężenia w trakcie masażu
Przeciwwskazania

Pojawienie się czerwonego zabarwienia skóry jest objawem naturalnego wzrostu jej ukrwienia. Na początku terapii można odczuwać mrowienie, pieczenie. Nie zaleca się stosowania gorącej kąpieli przed lub po aplikacji.

 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
 • Chronić oczy przed kontaktem z maścią.
 • Nie stosować w przypadku przerwania ciągłości skóry. 
 • Nie stosować u kobiet w ciąży i dzieci poniżej 7 lat. 
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej. 
 • Chronić przed dziećmi.

Postać

Stosowanie

NeoCapsiderm to maść przeznaczona do rozgrzewających terapii manualnych, do masażu oraz do stosowania przed lub po wysiłku fizycznym w stanach przemęczenia mięśni.NeoCapsiderm:łagodzi dyskomfort towarzyszący bólowi mięśni, stawów i kręgosłuparozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przygotowując je do wysiłkupomaga likwidować zakwasy i eliminuje symptomy zmęczeniadaje uczucie przyjemnego odprężenia w trakcie masażu

Działanie

NeoCapsiderm charakteryzuje się intensywnym, odświeżającym zapachem, utrzymującym się na skórze po aplikacji. Dzięki odpowiedniej konsystencji maść dobrze się rozprowadza i łatwo wmasowuje. Efekt aplikacji  jest trwały i nie ulega zmianie w trakcie stosowania. Badania skuteczności maści NeoCapsiderm prowadzone pod nadzorem lekarzy dermatologów potwierdziły: właściwości hipertermalne, dzięki którym maść szybko i skutecznie eliminuje symptomy zmęczenia oraz dyskomfort towarzyszący bólom mięśni, stawów i kręgosłupa wielokierunkowe działanie maści wynikające z zawartości naturalnych olejków eterycznych (Oleum Terebinthinae, Oleum Eucalypti) i substancji aktywnych pochodzenia roślinnego (Capsicum Frutescens Resin)działanie rozluźniające na zmęczone, przepracowane mięśnie szybsze ustępowanie zakwasów 100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie energetyzujące maści100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie relaksująco-odprężające maści87% badanych potwierdziło przyjemne odczucie rozgrzania83% badanych potwierdziło łagodzenie stanów związanych z przemęczeniem  73% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi mięśni60% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi stawów

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy