product-image
Natur Planet Macadamia 100% olej makadamia, spray 100 ml
13.99 zł
product-logo

Natur Planet Macadamia 100% olej makadamia, spray 100 ml

Brak ocen

Producent
Natur Planet
Poprzeczna 37a, 43-300 Bielsko-Biała
Pojemność
100ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 13.99 zł

Dostępny

13.99 zł

Skład

Macadamia Ternifolia Seed Oil.

Dawkowanie

Niewielką ilość oleju nanieść na skórę twarzy i ciała. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować dwa razy dziennie.
Masaż Olejem Macadamia wykonywać regularnie minimum raz w tygodniu w celu redukcji cellulitu i
rozstępów. Nie stosować na rany i na uszkodzoną skórę.

Działanie

Olej Macadamia pozyskiwany jest w procesie tłoczenia na zimno australijskich orzechów macadamia (Macadamia ternifolia ). Olej zawiera nasycone i nienasycone kwasy tłuszczone, w tym kwasy Omega-3, Omega-6 i kwas oleopalmitynowy (Omega-7), witaminy z grupy B, prowitaminę A, witaminę E, K, PP, olejki
eteryczne, pektyny, związki siarkowe i związki mineralne. Jest produktem w 100% naturalnym i bezpiecznym. Nie wywołuje podrażnień ani alergii. Olej Macadamia stosowany jest samodzielnie jako serum antycellulitowe, do masażu oraz jako dodatek do kosmetyków, maseczek i peelingów.

Wskazania

Pielęgnacja skóry dojrzałej - zapewnia odpowiednie napięcie i jędrność skóry oraz wzmacnia efekt naturalnej bariery ochronnej. Olej Macadamia wyraźnie wygładza zmarszczki, poprawia kontur twarzy, rozjaśnia i regeneruje skórę.
Redukcja cellulitu i rozstępów.
Olejek po opalaniu - działanie łagodzące i ułatwiające gojenie oparzeń słonecznych.
Serum nawilżające do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Pielęgnacja skóry dojrzałej - zapewnia odpowiednie napięcie i jędrność skóry oraz wzmacnia efekt naturalnej bariery ochronnej. Olej Macadamia wyraźnie wygładza zmarszczki, poprawia kontur twarzy, rozjaśnia i regeneruje skórę.Redukcja cellulitu i rozstępów.Olejek po opalaniu - działanie łagodzące i ułatwiające gojenie oparzeń słonecznych.Serum nawilżające do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej.

Działanie

Olej Macadamia pozyskiwany jest w procesie tłoczenia na zimno australijskich orzechów macadamia (Macadamia ternifolia ). Olej zawiera nasycone i nienasycone kwasy tłuszczone, w tym kwasy Omega-3, Omega-6 i kwas oleopalmitynowy (Omega-7), witaminy z grupy B, prowitaminę A, witaminę E, K, PP, olejkieteryczne, pektyny, związki siarkowe i związki mineralne. Jest produktem w 100% naturalnym i bezpiecznym. Nie wywołuje podrażnień ani alergii. Olej Macadamia stosowany jest samodzielnie jako serum antycellulitowe, do masażu oraz jako dodatek do kosmetyków, maseczek i peelingów.

Dla kogo

mężczyzna
kobieta

Problem

zmarszczki pod oczami
skóra dojrzała
skóra sucha
cellulit
oparzenia

Wiek

Bez ograniczeń

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy