product-image
Mumio Shilajit Mocne kości 60 kapsułek
31.82 zł
product-logo

Mumio Shilajit Mocne kości 60 kapsułek

4.50

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
60szt.
Postać

Dostępny

31.82 zł

Opis

Mumio Shilajit to suplement diety, posiadający zdolność stymulowania komórek do syntetyzowania związków wapnia w układzie kostnym dzięki czemu wpływa korzystnie na zdrowe kości. Mumio Shilajit jest oryginalnym wytworem przyrody, powstałym przez odkładanie się nacieków skalnych w himalajskich jaskiniach. Wpływa niezwykle dobroczynnie na układ kostny oraz ogólnie wzmacniająco na cały organizm. Docenią go osoby po przebytych urazach, osoby starsze, jak również przemęczone, osłabione i wyczerpane.

Skład

mumio (shilajit) w proszku – wyciąg, żelatyna (składnik otoczki kapsułki), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych)

Zalecana porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera:
Mumio (shilajit) wyciąg: 200 mg (w tym nie mniej niż 40 mg kwasu fulwowego)

Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera:
Mumio (shilajit) wyciąg: 400 mg (w tym nie mniej niż 80 mg kwasu fulwowego)

Dawkowanie

1 lub 2 kapsułki dziennie, popić szklanką wody.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Działanie

Dla sportowców sportów siłowych. Jest bogaty w aminokwasy,jest naturalnym bio-stymulatorem. Wzmacnia organizm, podnosi wytrzymałość fizyczną. Zawiera blisko 30 składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Wzmacnia kruche,słabe kości. Przyspiesza przenikanie do kości minerałów tj. wapń,magnez i fosfor,które są ważnymi substancjami budulcowymi tkanki kostnej. Zawiera witaminę D która znacznie ułatwia wchłanianie tych makroelementów oraz zapobiega ich nadmiernemu wydalaniu. Dwukrotnie przyspiesza zrastanie się kości. Niezwykle ważny dla sportowców po skręceniach i złamaniach. Pomaga przy wystąpieniu paradontozy. Wspomagająco przy chorobach obwodowego układu nerwowego (zapalenia nerwów). Wpływa niezwykle dobroczynnie na układ kostny oraz ogólnie wzmacniająco na cały organizm. Docenią go osoby po przebytych urazach,osoby starsze,jak również przemęczone,osłabione i wyczerpane.

Wskazania

Mumio Shilajit to suplement diety,posiadający zdolność stymulowania komórek do syntetyzowania związków wapnia w układzie kostnym. 

Postać

Stosowanie

Mumio Shilajit to suplement diety,posiadający zdolność stymulowania komórek do syntetyzowania związków wapnia w układzie kostnym. 

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Bogusław
Polecam Mumio każdemu kto ma problemy z kośćmi.

ocena ocena ocena ocena ocena
Urszula
stosuję regularnie w ramach profilaktyki osteoporozy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy