Multi-Gyn ActiGel zapobiega i łagodzi dolegliwości pochwowe 50 ml

Producent: Qpharma
Pojemność: 50ml
Postać: Żel
Dostępność
66% Complete
Opinie (1)

Spis treści:

Skład

Multi-Gyn ActiGel jest preparatem naturalnym, opartym na bioaktywnym kompleksie 2QR*. Preparat nie zawiera substancji zapachowych, hormonów ani składników pochodzenia zwierzęcego. 

Galactoarabinan Polyglucuronic Acid Crosspolymer*, Xanthan Gum, Glycerin, Caprylyl Glycol

*2QR: opatentowany kompleks bio-aktywnych polisacharydów uzyskiwany z Aloe Barbadensis.

Wskazania

Preparat polecany przy dolegliwościach związanych z bakteryjnym zakażeniem pochwy: 

  • szare upławy,
  • nieprzyjemny zapach,
  • świąd,
  • podrażnienia i tkliwość
  • zaczerwienienie i bolesność

Działanie

Multi-Gyn ActiGel oparty jest na opatentowanym kompleksie 2QR. Ta naturalna substancja pochodzenia roślinnego posiada unikalną zdolność blokowania szkodliwych bakterii przed przyczepianiem się do nabłonka pochwy. Szkodliwe bakterie są bezpiecznie neutralizowane. Multi-Gyn ActiGel wspiera również naturalny proces leczenia. Bezpośrednio przywraca optymalną kwasowość pochwy (wartość pH). To delikatnie kwasowe środowisko wspiera rozwój pożytecznych bakterii (pałeczek kwasu mlekowego) optymalizując florę bakteryjną pochwy. Jest to delikatne i wysoce skuteczne leczenie bez znanych szkodliwych działań niepożądanych.

Dawkowanie

  • W leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy (BV) należy dopochwowo aplikować obfitą ilość preparatu Multi-Gyn ActiGel co najmniej dwa razy dziennie przez okres co najmniej 5 dni. Zaleca się aplikację przed snem. 
  • W przypadku dolegliwości pochwowych takich jak świąd i podrażnienia należy aplikować obfitą ilość preparatu Multi-Gyn ActiGel co najmniej raz dziennie lub każdorazowo gdy pojawią się objawy.

Preparat Multi-Gyn ActiGel nie powinien być stosowany przez okres dłuższy niż 30 kolejnych dni. Umożliwi to samoregulację flory bakteryjnej pochwy bez dodatkowego wsparcia. Jeśli dolegliwości utrzymują się bądź nawracają, należy skontaktować się z lekarzem.

Opinie o Multi-Gyn ActiGel zapobiega i łagodzi dolegliwości pochwowe 50 ml
Gosia
Jak w opinie odczuwalne szczypanie ale takie 10s , jak w opisie ławy w użyciu.. czy działa?? hym.. zobaczymy

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Multi-Gyn ActiGel zapobiega i łagodzi dolegliwości pochwowe 50 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.