Mleko Nestlé NAN OPTIPRO Plus 2 HM-0 Mleko modyfikowane w proszku dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 6x 800 g [Data ważności 31-07-2020] [WIELOPAK] + czapka zimowa [GRATIS]

Producent: Nestlé Polska
Pojemność: 6x 800g
Postać: Proszek
Wariant
produktu
Dostępność
Brak produktu
Opinie (46)

Spis treści:

Opis produktu

Pierwszy rok życia to czas intensywnego wzrostu i rozwoju maluszka. Jeśli twój szkrab ukończył już 6. miesiąc życia i nie może być karmiony piersią to wraz z lekarzem możecie rozważyć podawanie mu mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.

Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to mleko następne, które może być stosowane jako jeden z elementów diety dziecka po 6. miesiącu życia jeśli karmienie piersią nie jest możliwe. Zawiera ono m.in.: DHA* oraz immunoskładniki – cynk*,  żelazo*, witaminę D* (czyli składniki mineralne i witaminy, uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego niemowląt). Dodatkowo, mleko następne w proszku NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O zawiera kultury bakterii Lactobacillus reuteri oraz wyłącznie laktozę. W skład mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O wchodzą także: zaawansowana technologia białka OPTIPRO® oraz wyselekcjonowane oleje roślinne (mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O nie zawiera oleju palmowego). Zawiera ono również oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak ta w mleku kobiecym.

Zaufaj Nestlé, ponieważ wspólnie z nami możesz zapewnić swojemu maluchowi zbilansowaną dietę dopasowaną do jego wieku. Pamiętaj, że mleko następne w proszku NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O przeznaczone jest dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Decyzje o rozpoczęciu żywienia uzupełniającego zawsze należy podejmować po konsultacji z lekarzem. Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

- Dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, które nie mogą być karmione piersią

-  OPTIPRO®  - zaawansowana technologia białka

- Oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku mamy

-  Kultury bakterii L. reuteri

- Zawiera immunoskładniki* i DHA*

*zawartość zgodnie z przepisami prawa

Skład

mleko odtłuszczone, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), oleje roślinne (oleina palmowa, niskoerukowy olej rzepakowy, olej kokosowy, olej , łonecznikowy), maltodekstryna, permeat serwatkowy (z mleka), laktoza (z mleka), oligosacharydy (galaktooligosacharydy, fruktooligosacharydy) 4,75%, cytrynian wapnia, cytrynian potasu, fosforan wapnia, emulgator (lecytyna sojowa), chlorek magnezu, cytrynian sodu, witaminy (C, E, kwas pantotenowy, niacyna, B1, A, B6, B2, D3, K1, kwas foliowy, biotyna, B12), chlorek sodu, siarczan żelazawy, siarczan cynku, kultury bakterii Lactobacillus reuteri (DSM 17938*), siarczan miedzi, selenian sodu, jodek potasu, *zgodnie z licencją BioGaia AB

Dawkowanie

Sposób przygotowania

1. Umyj dokładnie ręce zanim zaczniesz przygotowywać mleko.

2. Umyj dokładnie butelkę, smoczek i nakrętkę tak, aby zostały usunięte wszelkie pozostałości mleka.

3. Wygotuj przez 5 minut. Pozostaw pod przykryciem do chwili użycia.

4. Doprowadź wodę pitną do wrzenia i gotuj przez 5 minut; pozostaw do ostygnięcia.

5. Odmierz zgodnie z tabelą karmienia odpowiednią ilość letniej wody, o temp. 37°C i wlej do wygotowanej butelki.

6. Posługuj się wyłącznie załączoną miarką. Upewnij się, że załączona miarka jest umyta i dobrze osuszona, zanim jej użyjesz.

7. Zgodnie z tabelą karmienia odmierz dokładnie i wsyp do butelki odpowiednią do wieku niemowlęcia ilość płaskich miarek proszku.

8. Po użyciu umieść miarkę tak, jak pokazano na rysunku.

9. Zakręć butelkę i potrząsaj nią aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku.

10. Zamknij dokładnie puszkę po każdym użyciu i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu (5-25°C). Zawartość zużyj w ciągu 3. tygodni po otwarciu opakowania.

Tabela karmienia

Wiek niemowlęcia 7.-9. miesiąc - Ilość na porcję - Przegotowana woda w ml* 210 - Płaskie miarki** 7  - Dzienna liczba karmień- Nan Optipro Plus 2 4-3 - Inne 1-2***

Wiek niemowlęcia 10.-12. miesiąc - Ilość na porcję- Przegotowana woda w ml* 210 - Płaskie miarki** 7- Dzienna liczba karmień  - Nan Optipro Plus 2 3-2 - Inne 2-3***

Uwaga! Podana wielkość porcji jest średnią, jaką zjada dziecko w danym wieku zależnie od indywidualnych potrzeb. Różnice mogą dotyczyć również liczby posiłków. Zawsze konsultuj ilość posiłków z lekarzem prowadzącym.

* Aby utrzymać odpowiednią ilość żywych kultur bakterii, przegotowana woda powinna być ostudzona do temperatury zbliżonej do temperatury ciała (ok. 37°C).

** Pamiętaj: używaj tylko załączonej miarki. Użycie większej lub mniejszej ilości proszku niż wskazana może prowadzić do odwodnienia organizmu lub do niedożywienia niemowlęcia. Nie zmieniaj proporcji wody i proszku bez porozumienia z lekarzem.

*** W tym wieku zgodnie ze schematem żywienia niemowląt możesz zacząć rozszerzać dietę dziecka o posiłki inne niż mleko. Skonsultuj się z lekarzem przed wprowadzeniem nowych posiłków. Jeśli lekarz zaleci wcześniejsze podawanie innych posiłków, odpowiednio zmniejsz ilość podawanego mleka.

Nan Optipro Plus 2 mleko następne w proszku dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia stanowi tylko część zróżnicowanej diety niemowlęcia. Nie może zastępować mleka matki przez pierwsze sześć miesięcy życia niemowlęcia. Po zakończeniu karmienia mlekiem następnym Nan Optipro Plus 2, skonsultuj z lekarzem kontynuację karmienia mlekiem modyfikowanym Nan Optipro Plus 3 - mleko modyfikowane dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci powyżej 1. roku życia.

Ważna informacja: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko modyfikowane, zasięgnij porady lekarza.

Dodatkowe

WAŻNE: Nieprzegotowana woda, niewygotowane butelki lub nieprawidłowe przygotowanie mleka może zaszkodzić Twojemu dziecku.

UWAGA: Zawsze przed przygotowaniem porcji mleka przegotuj wodę i wyparz butelkę. Pamiętaj, aby przygotować mleko zgodnie z instrukcją na opakowaniu i każdorazowo przygotuj tylko jedną porcję mleka, którą od razu podasz dziecku. Niewłaściwe przygotowanie, przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Nie przechowuj resztek mleka - niezjedzoną porcję mleka należy od razu wyrzucić. Zawsze przytrzymuj dziecko podczas karmienia. Dziecko pozostawione bez opieki może się zakrztusić.

Opinie o Mleko Nestlé NAN OPTIPRO Plus 2 HM-0 Mleko modyfikowane w proszku dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 6x 800 g [Data ważności 31-07-2020] [WIELOPAK] + czapka zimowa [GRATIS]
Karolina
super mleko, praktyczna puszka:)
Dominika
Mleko w praktycznej puszce, ze świetnym składem i w dobrej cenie. A do tego smakuje Dziecku - zdecydowanie polecam!
Joanna
mleko bardzo smakuje dziecku, jest po nim wesołe i najedzone. Najważniejsze jest to, że nie wystąpiły porblemy z brzuszkiem. No i ta puszka zużyta robi nam za bębenek. :)
Anna
Mleko bardzo smakuje maluchowi i nie ma po nim żadnych dolegliwości. Uśmiech na twarzy malucha to najlepsza recenzja.
Aleksandra
Jestem bardzo zadowolona z tego mleka. Synek najada się i jest zdrowy.
iza
jak naj polecam syn se smakiem mleko wypija zjada całe porcje
Aga
Jak na razie nam to mleczko nie zaszkodziło, mały po nim nie narzeka na brzuszek wszystko jest ok
Katarzyna
Mleko z bardzo dobrym składem. Zaspokaja potrzeby mojego dziecka.
Karolina
Mleko idealne dla rodziców którzy stawiają na zdrowy rozwój dziecka. My jesteśmy zadowoleni od narodzin z tego mleka . Mały zdrowo rośnie i wiem że dostarczał mu wszystko co niezbędne.
Katarzyna
Dobrej jakości mleko, które smakuje maluszkowi. Po jego stosowaniu nie zaobserwowałam rewolucji żołądkowych, jak i również złego samopoczucia. Przyjemnie pachnie, szybko się przygotowuje, praktyczne opakowanie.
Małgorzata
Przejrzysty skład, odpowiada zmysłom małego smakosza również. Dla mamy wygodne w przygotowaniu, bardzo dobrze się rozpuszcza i nie zapycha przepływu smoczka. Jestem na tak
ewa
Mleko nan optipro plus 2 to moim zdaniem najlepsze mleko następne w Polsce. Moje dziecko z chęcią je pije. Jest ono bardzo zbliżone do mleka mamy (zawiera tak samo aktywne kultury bakterii i oligosacharyd 2'FL). Jest to łagodne przejście po karmieniu piersią
Daria
Córce bardzo posmakowało mleczko, na dodatek ma fajny skład. Polecam!
Magdalena
karmilam mojego syna mieszanie. Ogólnie mleko mu smakuje, jednak ostatnio stale wisi tylko na piersi w związku z czym mleka dodaje do kaszek. Jak zje taka kaszkę z mlekiem MM to potem fajnie śpi mi w nocy, zdecydowanie lepiej niż po karmieniu piersią.
Monika
Mleczko bardzo smaczne, córka zaakceptowała jego smak bez problemu. Nie ma żadnych sensacji brzuszkowych. Zjada więcej niż się spodziewałam. Mleczko jest zapakowane w puszke którą bez problemu można zamknąć i otworzyć. Zadowolenie bobasa jest najważniejsze
Sandra
Mleczko moja córka potraktowała bardzo niechętnie mimo trzech prób. Problem nie tkwi w samym produkcie, ale w kp. Choć chęci były co do odstawienia do mimo wszystko nie udało się i mleko nie spełniło naszych oczekiwań.
Magda
Jestem bardzo zadowolona z mleczka. Myślałam, że synek będzie miał problem z przestawieniem się na mleczko modyfikowane i byłam nastawiona na ciężką batalie, a tutaj zajęło nam wszystko raptem dwa dni???? synek bardzo chetnie pije mleczko i dobrze się po nim czuje. Nie zauważałam by bolał go brzuszek, by kupki jakoś się zmieniły czy w ogóle jakis zmian... skład jest bardzo fajny i wspiera odpornisc i rozwój maluszka. Łatwe w przygotowaniu, nie robia sie grudki.Polecam serdecznie????
Marta
U nas mleko się nie sprawdziło. Córcia miała problemy z kupką i bolał ją brzuszek. Jedyny plus- ładnie pachnie
Magdalena
Super mleczko, synek wcześniej nie uznawał innego, dopiero z tym się udało. Cena adekwatna do jakości i żadnych problemów brzuszkowych. Jesteśmy niezwykle zadowoleni i już nie zmienimy mleczka.
Agata
Dobry skład, mogę śmiało powiedzieć ze smaczny córka zajada z apetytem. Co najwazniejsze nie było po nim żadnych dolegliwości. Same plusy, uśmiechnięta buzia dziecka i nic więcej nie trzeba mówić ????
Justyna
Syn bardzo chętnie pije to mleko, bez problemu przeszedł zmianę z innego na to mleko:) Żadnych problemów z brzuszkiem. Serdecznie polecam innym mamom.
Barbara
Mleko ma świetny skład i bardzo smakuje córce, która ogólnie niechętnie pije z butelki. Praktyczne opakowanie no i brak problemów z brzuszkiem. Polecamy !
Ewa
Mleko NAN jest drugą marką, po którą sięgnęłam z Dawidkiem. I jestem zadowolona. Skład jest bardzo dobry, a mleko smakuje Maluchowi. Dodatkowym plusem jest puszka. Jest wygodna i poręczna - a po skończeniu mleka służy nam dalej jako pojemnik na szpargały. NAN jest eko :)
Aleksandra
Mleko bardzo dobrej jakości nie powoduje żadnych wysypek. Mój dzidziuś z bardzo dużym apetytem testował mleczko.Wcześniej aby karmiłam piersią bo nie chciał przyjmować żadnych innych i za każdym razem wszystko zwracał a teraz z chęcią pije tylko to.
Izabela
Jestem pod wrażeniem tego mleka. Córka pija je chętniej niż te co podawałam wcześniej.Dobry skład mleka nie powodujący problemów z małym brzuszkiem i dziecko było szczęśliwe .
Joanna
Od niedawna w diecie mojego maluszka jest to mleko. Małej bardzo smakuje. Powoli się do niego przyzwyczaja . Mnie przypadł do gustu jego skład. Dobra marka, polecamy :)
Magdalena
Nestle Nan Pro 2 Ja i moje maleństwo jesteśmy bardzo zadowoleni z tego mleka. Ma świetnie skomponowany skład i wszystko czego trzeba dziecku na początku jego rozwoju. Jest niezwykle poży wne i pełne witamin, zawiera najwyższej jakości białko Opti Pro oraz co ważne - żywe kultury bakterii. Jest absolutnie tolerowane przez moją Julcię, która nareszcie nie ma problemu ze zjedzeniem całej buteleczki za jednym podejściem. Produkt jest godny polecenia wszystkim mamom, dbającym o rozwój swojego dziecka, które karmią dzieci mlekiem modyfikowanym. Mleko jest smaczne, bardzo zbliżone do mleka naturalnego. Błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie i nie pozostawia grudek. Myślę, że Julcia właśnie dlatego je tak bardzo lubi. Opakowanie jest innowacyjne, duże, a jednocześnie łatwe w przechowywaniu.
Hanna
Ma świetny skład,wspierający odporność mojego dziecka. Bardzo szybko się rozpuszcza, małej najwidoczniej smakuje lepiej niż poprzednie mleka bo piję je chętniej.
Manuela
Mleczko synkowi bardzo zasmakowało. Jest alergikiem. Po zmianie na nan optipro przestał ulewać i skończyły się wysypki skórne. Polecamy ze względu na świetny skład i korzystną cenę.
Żaneta
Dobre mleko następne z unikalnym składem. Córce smakuje, nie powoduje problemów z brzuszkiem, choć wcześniej była karmiona tylko piersią. Mama i dziecko zadowolone i polecają to mleko
Marta
Super mleko na rozpoczęcie przygody z MM. Dziecko świetnie zaakceptowało jako zamiennik mojego mleka. rozpuszcza się znakomicie i dziecko dobrze toleruje.
Magdalena
Dobrze dobrane witaminy i składniki mineralne. Przeszliśmy po innym mleku i obyło się bez problemów z brzuszkiem. Praktyczne opakowanie. Smakuje naszej córce i to jest najważniejsze.
Aleksandra
Bardzo ważne i tu uwaga dla innych Mam- mój syn po tym mleku przestał mieć problemy z brzuszkiem. A borykaliśmy się z nimi od początku, ponieważ nie dałam rady karmić go piersią. Ma również wzbogacony skład względem innych tego typu produktów.
Milena
Mleko NAN stosujemy jako dodatek do piersi. Córka nie ma problemów z brzuszkiem, ładnie zajada je z apetytem. Próbowałam podawać córce inne mleko, jednak nie chciała go pić. Na szczescie NAN jej posmakowało i rodzice pierwszy raz mogą wyjść na dłużej sami z domu ;)
Daria
Wybrałam Nan po raz drugi, synek zadowolony, żadnych problemów z brzuszkiem, skład jest super :) polecam !!
Maria
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego mleka. Nie mamy żadnych problemów z brzuszkiem.
Weronika
Mojemu synkowi bardzo smakuje , wspiera jego odporność a co ważne nie ma zaparć. Gorąca polecam!
Magdalena
Polecam to mleko. Ma bardzo dobry skład, a Mają chętnie je pije
Magdalena
Polecam, to jedyne mleko po którym córeczkę nie boli brzuszek i nie ma zaparc. To mleko jest idealne
Kinga
Mleko NAN mogę polecić innym mamom ze względu na fajny skład (bez oleju palmowego). Moje dziecko po nim nie ulewało, nie miało problemów z brzuszkiem i chętnie je piło. Minusem tego mleka było dla mnie zbyt słabe rozpuszczanie się wodzie, powstawały grudki, które nie chciały się rozpuścić.
Roksana
Mleko lekkostrawne,bez oleju palmowego. Idealne po przejściu z piersi na mleko modyfikowane ponieważ jest inspirowane mlekiem matki. . Skład, smak i konsystencja zachęca do kupna włansie mleka NaN. Opakowanie szczelne i poręczne. Mój synek jak widzi mleczko to się trzęsie ze szczęścia a ja jestem zadowolona że dokonałam dobrego wyboru.
Agnieszka
Wybrałam to mleko dla synka aby przejść z karmienia piersią i był to strzał w 10! Skład jest idealny przez co przejście było łagodne i bez dolegliwości brzuszkowych. Brak oleju palmowego! Nie odczułam, żeby mleko nie smakowało - znika z apetytem! Dziecko zaczęło przesypiać noce więc jest sycące. Dodatkowy plus za opakowanie. Nie dość, że w odpowiedni sposób można przechować mleko to również puszkę można wykorzystać ponownie. Pomyślano również o odseparowaniu miarki od mleka. Maluchowi smakuje, mleko przygotowuje się prosto i nie ma nieprzyjemnego zapachu. Polecam mamom dzieci, które mają wymagający brzuszek!
Marta
Mleko polubione i zaakceptowane przez synka od pierwszych dni. Brzuszek nie boli, a dziecko najedzone i szczęśliwe.
Karolina
Dla każdego rodzica dobro dziecka jest najważniejsze. Dlatego zdecydowałam się na zakup Nan Optipro Plus. Skład, konsystencja mleka jest bardzo zadowalająca. Uniklana receptura sprawia że mleczko jest bardzo podobnego do mleka kobiecego. Wspomaga rozwój mózgu, dba o układ odpornościowy, dostracza spora dawkę witamin - co dla mnie jest najważniejsze. Do tego opakowanie jest bardzo wygodne.
Sylwia
Dla mnie jako mamy najważniejszy jest skład mleka następnego- NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O!- ma najbardziej zbliżony skład do mleka kobiecego i jako jedno z niewielu dostępnych na rynku nie posiada oleju palmowego. Mleko bardzo szybko i prosto się przygotowuje, konsystencja dla nas idealna, zapakowane w ergonomiczną puszkę, co nam bardzo odpowiada, gdyż nie ma problemu z wzięciem mleka w podróż. A najważniejsze, że w porównaniu do innych marek naszemu maluszkowi nie ulewa się, a po szybkości znikającego z butelki mleka widać, że bardzo mu smakuje. Szczerze polecam!
Emilia
Mleczko bardzo smakowało maluszkowi. Skład, smak i konsystencję oraz szybkość i sposób przygotowywania mleka oceniam na 6+ W porównaniu do mleka innych marek nie uczula mojego maluszka. Opakowanie dobrze chroni przed światłem i wilgocią oraz jest bardzo duże. Dzięki temu starczy mleka na dług.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Mleko Nestlé NAN OPTIPRO Plus 2 HM-0 Mleko modyfikowane w proszku dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 6x 800 g [Data ważności 31-07-2020] [WIELOPAK] + czapka zimowa [GRATIS] kupili także:

Rinomed MED2000 irygator 1 sztuka
NOWOŚĆ
Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual balsam do ciała 400 ml
NOWOŚĆ
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.