product-image
Masmi Soft 2 w 1 ekologiczne podpaski 100% bawełny organicznej 24 sztuki
18.99 zł
product-logo

Masmi Soft 2 w 1 ekologiczne podpaski 100% bawełny organicznej 24 sztuki

Brak ocen

Producent
Pojemność
24 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.79 zł

Dostępny

18.99 zł

Dawkowanie

Oderwij tylne zabezpieczenie wkładki i przyklej ją do bielizny.

Działanie
100% naturalnej bawełny
 
Produkt nie zawiera:
-perfum,
-superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej,
-wiskozy / Rayon,
-celulozy,
-plastiku,
-chloru,
-dioksyn.
Wskazania
Podpaski 2w1 - do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu.
 
Produkt wykonany w z czystej bawełny organicznej. Do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu. Jedwabista zewnętrzna powłoka ze specjalnym przeplotem zapobiegającym przyklejaniu sie do skóry włókien bawełny.
Doskonała wentylacja skóry dzieki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Wkładki pozwalaja skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.
 
Specjalna konstrukcja z podtrzymujacą taśmą klejącą na zewnętrznej stronie podpaski.
- hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii - zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę. - w 100% ulegające biodegradacji. 
 

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Podpaski 2w1 - do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu.   Produkt wykonany w z czystej bawełny organicznej. Do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu. Jedwabista zewnętrzna powłoka ze specjalnym przeplotem zapobiegającym przyklejaniu sie do skóry włókien bawełny. Doskonała wentylacja skóry dzieki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Wkładki pozwalaja skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.   Specjalna konstrukcja z podtrzymujacą taśmą klejącą na zewnętrznej stronie podpaski. - hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii - zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę. - w 100% ulegające biodegradacji.   

Działanie

100% naturalnej bawełny   Produkt nie zawiera: -perfum, -superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, -wiskozy / Rayon, -celulozy, -plastiku, -chloru, -dioksyn.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy