product-image
Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania, butelka 0m+ mini 150 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 0-3m 1 sztuka
29.90 zł

Niedostępny

product-logo

Lovi Medical+ zestaw chroniący odruch ssania, butelka 0m+ mini 150 ml + dynamiczny smoczek uspokajający 0-3m 1 sztuka

Brak ocen

Producent
Lovi
ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa
Pojemność
1op.
Postać


Niedostępny

29.90 zł

Opis

Zestaw Lovi niezaburzający odruchu ssania to butelka Lovi Medical+ o pojemności 150 ml z dynamicznym smoczkiem do karmienia oraz dynamiczny smoczkiem uspokajający. Dzięki innowacyjnej, opatentowanej technologii niejednorodnych warstw silikonu, dynamiczny smoczek LOVI wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizując mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Pomaga zatem łączyć karmienie naturalne z karmieniem butelką. Wyprofilowany kształt butelki ułatwia prawidłowe trzymanie, co pozwala jej poruszać się zgodnie z rytmem ssania dziecka.

Zawartość opakowania

Zestaw zawiera:

Butelka 150 ml
Dynamiczny smoczek do karmienia
Elastyczny dysk uszczelniający
Kubek do pojenia ze skalą
LOVI smoczek silikonowy dynamiczny
Osłonka na gumkę smoczka

Charakterystyka produktu

Ochrona odruchu ssania – dynamiczny smoczek® i butelka LOVI zostały zaprojektowane, aby pobudzać niemowlę do aktywnego ssania, podobnie jak przy karmieniu piersią, co stymuluje prawidłowy rozwój jamy ustnej.

Profilowana podstawa – szeroka, łatwa do uchwycenia podstawa smoczka LOVI przeciwdziała jego zagryzaniu w trakcie karmienia; wykonana z grubszej warstwy silikonu stanowi stabilne oparcie dla warg.

Prawidłowe oddychanie – kształt smoczka LOVI® wymusza właściwe ułożenie warg, co uczy prawidłowego oddychania przez nos.

Antykolkowość – unikalny system odpowietrzania smoczka pomaga zapobiegać kolkom

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed pierwszym użyciem rozmontowane części butelki wraz ze smoczkiem wygotować przez max. 5min, w celu zapewnienia higieny. Wyczyść przed każdym użyciem. Gotowanie dłuższe od zalecanego oraz twarda woda mogą powodować powstawanie osadu. Sprawdź czy pokarm nie przecieka spod nakrętki. Jeżeli podgrzewasz pokarm w kuchence mikrofalowej pamiętaj, że butelka musi być otwarta. Zachowaj szczególną ostrożność podczas ogrzewania w kuchence mikrofalowej. Zawsze zamieszaj ogrzewany pokarm w celu równego rozkładu temperatury i przed podaniem sprawdź temperaturę. Po użyciu, butelkę ze smoczkiem oczyścić z resztek pokarmu, wypłukać a następnie dokładnie umyć gorącą wodą; nie gotować. Butelkę można myć w zmywarce (max. temp. 65°C). Nie należy myć smoczka w zmywarce gdyż detergenty/środki czyszczące mogą spowodować uszkodzenie produktu. Soki owocowe lub herbatki, mogą pozostawiać na butelce/smoczku osad lub przebarwienia, co nie zmienia jej właściwości. 

Uwagi

Marka LOVI rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca się rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Zaleca się wymianę smoczka co 2 miesiące.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kategoria

Producent

Postać

Dla kogo

chłopiec
dziecko
dziewczynka

Wiek

0-3 miesięcy

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy