Ligunin TermoStop 60 kapsułek

Producent: Oleofarm
Pojemność: 60 szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
100% Complete
Opinie (4)

Spis treści:

Opis

Zawierający naturalne hormony roślinne suplement diety Ligunin TermoStop w opakowaniu 60 kapsułek to preparat przeznaczony dla kobiet, który pomaga złagodzić uciążliwe objawy towarzyszce menopauzie (uderzenia gorące, wahania nastroju, rozdrażnienie, niepokój, wzmożona potliwość, spadek libido). W jego składzie znalazł się ekstrakt z szyszek chmielu, a także lignany lniane pozyskiwane z siemienia lnianego, które pod względem właściwości oraz budowy są bardzo zbliżone do damskich hormonów – estrogenów.

Skład

Mielone nasiona lnu (Linum usitatissimum L.) uzyskane w procesie odtłuszczania, ekstrakt z nasion lnu (Linum usitatissimum L.) standaryzowany na zawartość lignanów, żelatyna (składnik otoczki), Lifenol® ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L.) standaryzowany na zawartość 8-prenylnaryngeniny, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), tlenek żelaza czarny (barwnik), karmin (barwnik). Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera: 85 mg ekstraktu z szyszek chmielu Lifenol®, w tym 170 μg 8-prenylnaryngeniny, 50 mg lignanów lnianych.

Wskazania

Suplement diety Ligunin TermoStop w opakowaniu zawierającym 60 kapsułek jest przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzalnym, w celu:

uzupełnienia codziennego jadłospisu w fitoestrogeny,

łagodzenia objawów towarzyszących menopauzie, takich jak rozdrażnienie, niepokój, uderzenia gorąca, spadek libido oraz nadmierna potliwość.

Działanie

W składzie suplementu diety Ligunin TermoStop, który oferuje nasza drogeria internetowa, znalazły się przede wszystkim lignany lniane pozyskiwane z siemienia lnianego. Są to naturalne hormony roślinne należące do grupy fitoestrogenów, czyli niesteroidowych związków roślinnych, które zarówno swoją budową, jak i właściwościami są zbliżone do żeńskich hormonów płciowych –  estrogenów. Związki te działają łagodząco na objawy klimakterium, poprawiają samopoczucie, a także obniżają ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. W recepturze produktu znalazł się ponadto ekstrakt z szyszek chmielu, który wykazuje korzystny wpływ na procesy fizjologiczne zachodzące w kobiecym organizmie. 

Dawkowanie

W celu osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się stosowanie maksymalnie 2 kapsułek Ligunin TermoStop dziennie, najlepiej w trakcie posiłków, popijając wodą. Nie przekraczać dobowej rekomendowanej porcji do spożycia. Korzystne rezultaty w postaci złagodzenia objawów towarzyszących klimakterium można zaobserwować już po 5-6 tygodniach regularnego stosowania preparatu.

Dodatkowe

Produkt jest suplementem i nie może stanowić substytutu (zamiennika) zrównoważonego odżywiania. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Osoby przyjmujące leki hormonalne (w tym hormonalne środki antykoncepcyjne) przed zastosowaniem suplementu powinny zasięgnąć porady lekarza.

Opinie o Ligunin TermoStop 60 kapsułek
Zuzanna
OK
waldek
produkt dobry ,trafiony.
bajka7
Kupiłam po raz pierwszy.
katadry
Zbyt krótki okres stosowania aby móc wyrazić swoją opinię

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ligunin TermoStop 60 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.