product-image
Lbiotica Active Lash serum przyspieszające wzrost rzęs 3,5 ml
47.89 zł
product-logo

Lbiotica Active Lash serum przyspieszające wzrost rzęs 3,5 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
3,5 ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 957.80 zł

Dostępny

47.89 zł

Skład

substancje aktywne: keratyna, panthenol, alatonina.

Dawkowanie

serum należy nakładać za pomocą pędzelka na czystą i suchą skórę powiek u nasady górnych rzęs lub ma brwi. Stosować regularnie, 1 x dziennie, na noc przez okres około 8 - 10 tygodni. Opakowanie wystarcza na około 3 miesiące regularnego stosowania. Pędzelek typu eye-liner, z naturalnego włosia ułatwia precyzyjną aplikację u nasady rzęs.

Działanie

Serum ActiveLasf pobudzające wzrost rzęs, to skuteczna i bezpieczna odżywka, która sprawi, że Twoje rzęsy będą bajecznie długie, gęste i wzmocnione. Aktywny składnik serum stymuluje szybszy wzrost rzęs, skutecznie zapobiega ich wypadaniu oraz wydłuża fazę ich wzrostu, pozwalając uzyskać spektakularny efekt pięknych, wydłużonych i naturalnych rzęs już po 30 dniach regularnego stosowania.

Zawarta w produkcie keratyna wzmacnia rzęsy, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość. Panthenol wpływa na regenerację i ożywienie struktury włosa. Alantoina zapobiega podrażnieniom.

Wskazania

przyspieszenie wzrostu rzęs.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

przyspieszenie wzrostu rzęs.

Działanie

Serum ActiveLasf pobudzające wzrost rzęs, to skuteczna i bezpieczna odżywka, która sprawi, że Twoje rzęsy będą bajecznie długie, gęste i wzmocnione. Aktywny składnik serum stymuluje szybszy wzrost rzęs, skutecznie zapobiega ich wypadaniu oraz wydłuża fazę ich wzrostu, pozwalając uzyskać spektakularny efekt pięknych, wydłużonych i naturalnych rzęs już po 30 dniach regularnego stosowania. Zawarta w produkcie keratyna wzmacnia rzęsy, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość. Panthenol wpływa na regenerację i ożywienie struktury włosa. Alantoina zapobiega podrażnieniom.

Dla kogo

kobieta

Problem

krótkie rzęsy brwi

Wiek

Bez ograniczeń

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
iza
bardzo dobra odżywka, dzięki mnie dużo kobiet jej używa

ocena ocena ocena ocena ocena
anka
Polecam!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy