Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny przeciwgrzybiczy 250 ml

Dostępność
33% Complete
Opinie (1)

Spis treści:

Opis

LACTACYD Pharma płyn do higieny intymnej o właściwościach przeciwgrzybiczych 250 ml

Płyn Lactacyd o właściwościach przeciwgrzybiczych łagodzi uczucie swędzenia, pieczenia i dyskomfortu, jakie mogą pojawić się podczas infekcji grzybiczej

Wskazania

Płyn do higieny intymnej odpowiedni dla kobiet ze skłonnością do infekcji grzybiczych. 

Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma o właściwościach przeciwgrzybiczych zawiera składniki łagodzące uciążliwe objawy infekcji wywołanych przez drożdżaki z gatunku Candida albicans, zwłaszcza pieczenie, swędzenie i podrażnienie wywołane przez grzybicę. Stosowanie produktu wpływa kojąco na miejsca intymne. Przywraca naturalną równowagę okolic i zapewnia uczucie świeżości.

Ten Płyn z linii Lactacyd pomaga przywrócić oraz utrzymać prawidłowy poziom pH poprzez zniwelowanie nadmiernej kwasowości okolic intymnych. Sprzyja to zachowaniu naturalnych funkcji ochronnych oraz stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju mikroorganizmów wywołujących infekcje grzybicze. Łagodne zasadowe pH 8 pomaga zwalczać nadmierną kwasowość okolic intymnych, przyjazną dla rozwoju grzybów typu Candida Albicans wywołujących infekcję grzybiczą. 

Produkt zawiera naturalne składniki  o właściwościach terapeutycznych, polecany jest do codziennej higieny intymnej, szczególnie w trakcie leczenia grzybicy sromu i pochwy.

Płyn Lactacyd Pharma o właściwościach przeciwgrzybiczych jest wzbogacony o łagodzący ekstrakt z nagietka pomaga utrzymać naturalną równowagę okolic intymnych, pozostawiając uczucie świeżości. Codzienna higiena intymna z zastosowaniem kosmetyku pielęgnacyjnego Lactacyd podnosi komfort w czasie leczenia infekcji. Skuteczność i łagodność zostały udowodnione klinicznie. 

Działanie

pomaga regulować pH środowiska okolic intymnych,

zapewnia łagodne zasadowe pH 8 okolic intymnych, niesprzyjające rozwojowi Candida Albicans

wspiera uczucie świeżości i czystości,

zawiera naturalne składniki  o właściwościach terapeutycznych,

pomaga łagodzić uciążliwe objawy grzybicy, takie jak swędzenie czy pieczenie w miejscach intymnych,

zapewnia łagodną pielęgnację miejsc intymnych. 

Dawkowanie

Niewielką ilość płynu nanieść na dłoń i umyć nią miejsca intymne. Następnie dokładnie spłukać wodą. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.

Dodatkowe

Należy zaprzestać stosowania płynu w momencie, gdy pojawią się pierwsze objawy reakcji alergicznej.

Opinie o Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny przeciwgrzybiczy 250 ml
Dorota
W moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny przeciwgrzybiczy 250 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.