product-image
Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny o właściwościach antybakteryjnych 250 ml
23.20 zł
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo

Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny o właściwościach antybakteryjnych 250 ml

Brak ocen

Producent
Pojemność
250ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 9.28 zł

Dostępny

23.20 zł

Opis

LACTACYD® Pharma o właściwościach ANTYBAKTERYJNYCH

Lactacyd Pharma płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych ułatwia codzienną pielęgnację stref intymnych. Odpowiedni dla kobiet w ciąży. 

Skład

Wzbogacony o antyseptyczny ekstrakt tymianku, Zawiera naturalny środek antybakteryjny.

Dawkowanie

Niewielką ilość płynu należy nanieść na dłoń, a następnie umyć okolice intymne. Na koniec dokładnie spłukać wodą. Można go stosować codziennie, także w przypadku występowania zakażeń okolic intymnych. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego. 

Działanie

posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne,

jest odpowiedni do codziennej higieny intymnej,

pomaga hamować rozwój złych bakterii,

wspiera utrzymanie zdrowej mikroflory okolic intymnych,

pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych.

Wskazania

Płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i dla pań ze skłonnością do nawracających infekcji bakteryjnych.

Lactacyd Pharma płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk ułatwiający codzienną troskę o delikatne strefy intymne. Wzbogacony o naturalny kwas L-mlekowy, pomaga utrzymywać naturalną równowagę okolic intymnych. Posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne, które pomagają hamować rozwój złych bakterii oraz aktywnie zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Lactacyd Pharma to płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych, który nie zaburza naturalnego pH okolic intymnych. Jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji dla kobiet ze skłonnościami do zakażeń bakteryjnych, które mogą objawiać się w postaci wodnistych upławów, podrażnień oraz nieprzyjemnych zapachów. Polecany jest szczególnie kobietom aktywnym fizycznie oraz w trakcie menstruacji. Odpowiedni dla kobiet w ciąży. 

Lactacyd Pharma o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk o  potwierdzonej klinicznie skuteczności i łagodności. Łagodny płyn do higieny intymnej Lactacyd został wzbogacony o tymianek – składnik o właściwościach antyseptycznych. Odczyn pH 3.5 produktu pozwala przywrócić naturalną równowagę kwasową i ochronę okolic intymnych.

Dodatkowe

Należy zaprzestać stosowania płynu w momencie, gdy pojawią się pierwsze objawy reakcji alergicznej.

Producent

Postać

Stosowanie

Płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i dla pań ze skłonnością do nawracających infekcji bakteryjnych.Lactacyd Pharma płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk ułatwiający codzienną troskę o delikatne strefy intymne. Wzbogacony o naturalny kwas L-mlekowy, pomaga utrzymywać naturalną równowagę okolic intymnych. Posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne, które pomagają hamować rozwój złych bakterii oraz aktywnie zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.Lactacyd Pharma to płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych, który nie zaburza naturalnego pH okolic intymnych. Jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji dla kobiet ze skłonnościami do zakażeń bakteryjnych, które mogą objawiać się w postaci wodnistych upławów, podrażnień oraz nieprzyjemnych zapachów. Polecany jest szczególnie kobietom aktywnym fizycznie oraz w trakcie menstruacji. Odpowiedni dla kobiet w ciąży. Lactacyd Pharma o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk o  potwierdzonej klinicznie skuteczności i łagodności. Łagodny płyn do higieny intymnej Lactacyd został wzbogacony o tymianek – składnik o właściwościach antyseptycznych. Odczyn pH 3.5 produktu pozwala przywrócić naturalną równowagę kwasową i ochronę okolic intymnych.

Działanie

• posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne,• jest odpowiedni do codziennej higieny intymnej,• pomaga hamować rozwój złych bakterii,• wspiera utrzymanie zdrowej mikroflory okolic intymnych,• pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych.

Dla kogo

kobieta

Problem

ochrona intymna

Wiek

Bez ograniczeń

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy