product-image
Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml
22.97 zł
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo

Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
250ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 9.19 zł

Dostępny

22.97 zł

Opis

LACTACYD Pharma płyn do higieny intymnej Łagodzący 250 ml

Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY zawiera kwas L-mlekowy, ekstrakty z błękitnej stokrotki i aloesu. Do codziennej pielęgnacji stref intymnych kobiet.

Dawkowanie

Niewielką ilość płynu należy nabrać na dłonie i umyć nią okolice intymne, a na koniec dokładnie spłukać wodą. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.

Działanie

pomaga łagodzić objawy podrażnień okolic intymnych, tj. swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie.

zawiera składniki o właściwościach  kojących i przeciwzapalnych

zawiera naturalne składniki o właściwościach terapeutycznych,

pomaga przywracać naturalną równowagę okolic intymnych i ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu pH,

wspiera nawilżenie błony śluzowej okolic intymnych.

Wskazania

Płyn do higieny intymnej o działaniu kojącym i łagodzącym zmniejsza uczucie podrażnienia okolic intymnych. Stworzony z myślą o kobietach odznaczających się wyjątkową wrażliwością stref intymnych. 

Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY to środek myjący zawierający w swoim składzie naturalny kwas L-mlekowy. Kosmetyk został wzbogacony o naturalny ekstrakt z błękitnej stokrotki i aloes. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnych i narażonych na podrażnienia stref intymnych kobiet w każdym wieku. 

Zawartość naturalnego kwasu L-mlekowego i zgodny z kobiecą fizjologią odczyn pH 3,5 sprawiają, że płyn Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY, pomaga przywrócić naturalną równowagę mikroflory okolic intymnych, wzmacniając tym samym jej naturalne funkcje ochronne. Dzięki dodatkowi ekstraktu z błękitnej stokrotki i aloesu, znanych ze swoich właściwości kojących i przeciwzapalnych, zapewnia delikatne mycie i łagodzi podrażnioną śluzówkę (zwłaszcza, gdy towarzyszy jej uczucie swędzenia, pieczenia czy zaczerwienienie). Płyn do higieny intymnej Lactacyd pomaga łagodzić uczucie dyskomfortu, wspiera walkę z podrażnieniami oraz zapewnia uczucie świeżości i czystości. 

Płyn do higieny intymnej na podrażnienia jest niezastąpiony dla kobiet aktywnych fizycznie, gdyż przywraca komfort stref kobiecych podrażnionych na skutek otarć czy odparzeń. Skuteczność i łagodność udowodniono klinicznie. 

Dodatkowe

Należy zaprzestać stosowania płynu w momencie, gdy pojawią się pierwsze objawy reakcji alergicznej

Producent

Postać

Stosowanie

Płyn do higieny intymnej o działaniu kojącym i łagodzącym zmniejsza uczucie podrażnienia okolic intymnych. Stworzony z myślą o kobietach odznaczających się wyjątkową wrażliwością stref intymnych. Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY to środek myjący zawierający w swoim składzie naturalny kwas L-mlekowy. Kosmetyk został wzbogacony o naturalny ekstrakt z błękitnej stokrotki i aloes. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnych i narażonych na podrażnienia stref intymnych kobiet w każdym wieku. Zawartość naturalnego kwasu L-mlekowego i zgodny z kobiecą fizjologią odczyn pH 3,5 sprawiają, że płyn Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY, pomaga przywrócić naturalną równowagę mikroflory okolic intymnych, wzmacniając tym samym jej naturalne funkcje ochronne. Dzięki dodatkowi ekstraktu z błękitnej stokrotki i aloesu, znanych ze swoich właściwości kojących i przeciwzapalnych, zapewnia delikatne mycie i łagodzi podrażnioną śluzówkę (zwłaszcza, gdy towarzyszy jej uczucie swędzenia, pieczenia czy zaczerwienienie). Płyn do higieny intymnej Lactacyd pomaga łagodzić uczucie dyskomfortu, wspiera walkę z podrażnieniami oraz zapewnia uczucie świeżości i czystości. Płyn do higieny intymnej na podrażnienia jest niezastąpiony dla kobiet aktywnych fizycznie, gdyż przywraca komfort stref kobiecych podrażnionych na skutek otarć czy odparzeń. Skuteczność i łagodność udowodniono klinicznie. 

Działanie

• pomaga łagodzić objawy podrażnień okolic intymnych, tj. swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie.• zawiera składniki o właściwościach  kojących i przeciwzapalnych• zawiera naturalne składniki o właściwościach terapeutycznych,• pomaga przywracać naturalną równowagę okolic intymnych i ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu pH,• wspiera nawilżenie błony śluzowej okolic intymnych.

Dla kogo

kobieta

Problem

ochrona intymna

Wiek

Bez ograniczeń

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Marta
Mój ulubiony płyn. Jest ze mną od dawna. Odkąd go stosuje zdecydowanie rzadziej występują jakiekolwiek infekcje. Delikatny, ładnie pachnie, dobrze myje.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy