product-image
Lacrimal Natura krople na podrażnione oczy 10 ml
15.50 zł
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo

Lacrimal Natura krople na podrażnione oczy 10 ml

4.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
10ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 155.00 zł

Dostępny

15.50 zł

Skład

Wyciąg wodny z zielonej herbaty, wyciąg wodny z oczaru, wyciąg wodny ze świetlika, wyciąg wodny z rumianku, kwas borny, dehydrat tetraboranu disodowego, chlorek sodu, EDATA, chlorek alkoniowy, woda do iniekcji.

Dawkowanie

Wkrapiać 1-2 krople do 3 razy dziennie. Ważne 28 dni od pierwszego otwarcia.

Wskazania

Krople do oczu o właściwościach kojących i odświeżających. Stosowane w celu łagodzenia bólu i zaczerwienienia oczu spowodowanych pieczeniem, podrażnieniem, czynnikami atmosferycznymi oraz niekorzystnym wpływem środowiska.Dzięki specjalnie dobranym składnikom o pH fizjologicznym krople zapewniają wysoką zgodność z tkankami oka i płynem łzowym.

Rumianek, oczar i świetlik posiadają właściwości kojące i odświeżające. Zielona herbata chroni siatkówkę oka i wskazana jest w łagodzeniu zmęczenia oczu. Świetlik wykazuje właściwości łagodzące infekcje oczu, zapalenie spojówek, pieczenie i łzawienie.

Producent

Postać

Stosowanie

Krople do oczu o właściwościach kojących i odświeżających. Stosowane w celu łagodzenia bólu i zaczerwienienia oczu spowodowanych pieczeniem, podrażnieniem, czynnikami atmosferycznymi oraz niekorzystnym wpływem środowiska.Dzięki specjalnie dobranym składnikom o pH fizjologicznym krople zapewniają wysoką zgodność z tkankami oka i płynem łzowym. Rumianek, oczar i świetlik posiadają właściwości kojące i odświeżające. Zielona herbata chroni siatkówkę oka i wskazana jest w łagodzeniu zmęczenia oczu. Świetlik wykazuje właściwości łagodzące infekcje oczu, zapalenie spojówek, pieczenie i łzawienie.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Aga
Znakomite na zmęczone i suche oczy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy