product-image
Ziółko Mieszanka Heli mieszanka ziołowa 100 g
12.97 zł

Niedostępny

product-logo

Ziółko Mieszanka Heli mieszanka ziołowa 100 g

Brak ocen

Producent
Krautex
Kolonia Łopiennik Dolny 1, 22–351 Łopiennik Górny
Pojemność
100g
Postać
Cena jedn.
100 g = 12.97 zł

Niedostępny

12.97 zł

Skład

kwiat rumianku pospolitego, liść mięty pieprzowej, liść tymianku pospolitego, ziele jeżówki purpurowej.

Dawkowanie
wsypać 1 łyżkę stołową mieszanki do szklanki. Nalać do pełna gorącej wody (200ml). Zaparzać przez 5-10 minut, pod przykryciem. Napar wypić przed posiłkiem.
 
Wskazania

Helicobacter pylori to jedna z najczęściej występujących bakterii na całym świecie. Miejscem występowania tego gatunku jest ludzki żołądek.
Mieszanka Heli to unikatowa na polskim rynku mieszanka ziołowa na schorzenia wywołane bakterią Helicobacter pylori, odpowiedzialną za niektóre choroby górnego odcinka przewodu pokarmowego :

  • Zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy.
  • Choroba wrzodowa żołądka - jest to choroba, której najczęstszą przyczyną jest H. pylori. 65-80% osób cierpiących na wrzody żołądka jest zakażonych.
  • Choroba wrzodowa dwunastnicy - szacuje się, że 95% osób zmagających się z wrzodami dwunastnicy jest zakażonych H. pylori
  • Rak żołądka - H. pylori zwiększa ryzyko rozwoju nowotworu żołądka, a szczególnie chłoniaka żołądka. Chłoniak rozwija się zazwyczaj na podłożu zapalenia błony śluzowej żołądka. Według badań bakteria ma wpływ na rozwój około 90% chłoniaków MALT - nowotworu tkanki limfatycznej przewodu pokarmowego.
  • Choroba Menetriera – jest to postać zapalenia żołądka, w której dochodzi do przerostu fałdów błony śluzowej.
Dodatkowe
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Producent

Postać

Stosowanie

Helicobacter pylori to jedna z najczęściej występujących bakterii na całym świecie. Miejscem występowania tego gatunku jest ludzki żołądek.Mieszanka Heli to unikatowa na polskim rynku mieszanka ziołowa na schorzenia wywołane bakterią Helicobacter pylori, odpowiedzialną za niektóre choroby górnego odcinka przewodu pokarmowego : Zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy. Choroba wrzodowa żołądka - jest to choroba, której najczęstszą przyczyną jest H. pylori. 65-80% osób cierpiących na wrzody żołądka jest zakażonych. Choroba wrzodowa dwunastnicy - szacuje się, że 95% osób zmagających się z wrzodami dwunastnicy jest zakażonych H. pylori Rak żołądka - H. pylori zwiększa ryzyko rozwoju nowotworu żołądka, a szczególnie chłoniaka żołądka. Chłoniak rozwija się zazwyczaj na podłożu zapalenia błony śluzowej żołądka. Według badań bakteria ma wpływ na rozwój około 90% chłoniaków MALT - nowotworu tkanki limfatycznej przewodu pokarmowego. Choroba Menetriera – jest to postać zapalenia żołądka, w której dochodzi do przerostu fałdów błony śluzowej.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy