Kinon 200 witamina K2 pozyskiwana z natto 30 tabletek

Producent: Valentis
Pojemność: 30szt.
Postać: Tabletki
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Skład

Emulgator - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - fosforan wapnia, kinon (menachion-7/ witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), stabilizator - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, guma celulozowa usieciowana, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu. 

Jedna tabletka (0,4 g) - witamina K2 - 200  μg

Wskazania

Suplement diety Kinon 200 z witaminą K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Działanie

Suplement diety Kinon 200 dzięki zawartości witaminy K wspomaga utrzymanie zdrowych kości. Witamina K odgrywa ważną rolę w procesie mineralizacji, gdyż aktywizuje wydzielane przez osteoblasty białko, osteokalcynę, która jest zdolna do wiązania wapnia i odkładania go w tkance kostnej. Jeżeli osteokalcyna nie zostanie odpowiednio zaktywizowana, nie będzie w stanie wiązać wapnia i nadmiar tego minerału pozostanie we krwi. W wyniku badań udowodniono, że z powodu niedoboru witaminy K i nadmiaru wapnia we krwi ten minerał może stopniowo zacząć odkładać się w ściankach naczyń krwionośnych, powodując ich zwapnienie.


Dawkowanie

Dorosłym zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dodatkowe

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu Kinon 200 skonsultować się z lekarzem.

Opinie o Kinon 200 witamina K2 pozyskiwana z natto 30 tabletek
Aby dodawać komentarze - należy się zalogować
Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Kinon 200 witamina K2 pozyskiwana z natto 30 tabletek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.