product-image
Kinon 200 witamina K2 30 tabletek
43.69 zł

Niedostępny

product-logo

Kinon 200 witamina K2 30 tabletek

Brak ocen

Producent
Pojemność
30szt.
Postać

Niedostępny

43.69 zł

Skład

Emulgator - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - fosforan wapnia, kinon (menachion-7/ witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), stabilizator - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, guma celulozowa usieciowana, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu. 

Składnik 1 tabletka % RWS
Witamina K2 200 μg 267%

Dawkowanie

Dorosłym zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Działanie

Suplement diety Kinon 200 dzięki zawartości witaminy K wspomaga utrzymanie zdrowych kości. Witamina K odgrywa ważną rolę w procesie mineralizacji, gdyż aktywizuje wydzielane przez osteoblasty białko, osteokalcynę, która jest zdolna do wiązania wapnia i odkładania go w tkance kostnej. Jeżeli osteokalcyna nie zostanie odpowiednio zaktywizowana, nie będzie w stanie wiązać wapnia i nadmiar tego minerału pozostanie we krwi. W wyniku badań udowodniono, że z powodu niedoboru witaminy K i nadmiaru wapnia we krwi ten minerał może stopniowo zacząć odkładać się w ściankach naczyń krwionośnych, powodując ich zwapnienie.

 

Wskazania

Suplement diety Kinon 200 z witaminą K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dodatkowe

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu Kinon 200 skonsultować się z lekarzem.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Suplement diety Kinon 200 z witaminą K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Kluczowy składnik

witamina K

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy