product-image
Jordan Step-2 szczotka do zębów 3-5 lat miękka 2 sztuki
14.71 zł
product-logo

Jordan Step-2 szczotka do zębów 3-5 lat miękka 2 sztuki

Brak ocen

Producent
Pojemność
2 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 7.36 zł

Dostępny

14.71 zł

Działanie

- Okrągła główka z bardzo miękkimi włóknami zaprojektowana do czyszczenia zębów mlecznych oraz wskaźnik potrzebnej ilości pasty do zębów

- Opcjonalna klepsydra, ozdobny uchwyt z przyssawką do przymocowania na lustrze, lub nakładkę zabezpieczającą szczoteczkę w czasie wyjazdów i podróży.

- Wygodny uchwyt dla dziecka i rodzica

Wskazania

W tym wieku dziecko nie zawsze jeszcze rozumie znaczenie szczotkowania zębów, i wyjaśnienie tego oraz zmotywowanie dziecka może stanowić wyzwanie.

Step 3-5 jest zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włókna zapewniają łatwe poruszanie szczoteczką wokoło zębów.

Kategoria

Producent

Stosowanie

W tym wieku dziecko nie zawsze jeszcze rozumie znaczenie szczotkowania zębów, i wyjaśnienie tego oraz zmotywowanie dziecka może stanowić wyzwanie. Step 3-5 jest zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włókna zapewniają łatwe poruszanie szczoteczką wokoło zębów.

Działanie

- Okrągła główka z bardzo miękkimi włóknami zaprojektowana do czyszczenia zębów mlecznych oraz wskaźnik potrzebnej ilości pasty do zębów - Opcjonalna klepsydra, ozdobny uchwyt z przyssawką do przymocowania na lustrze, lub nakładkę zabezpieczającą szczoteczkę w czasie wyjazdów i podróży. - Wygodny uchwyt dla dziecka i rodzica

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy