product-image
Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki
28.75 zł
product-logo

Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki

Brak ocen

Producent
Meridian
ul. Mogielnicka 19, 05-600 Grójec
Pojemność
4 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 7.19 zł


Dostępny

28.75 zł

Opis

Jian Shen Guan, gumowe, bezogniowe bańki akupunkturowe – wyrób medyczny wykonany z lekkiego, elastycznego i trwałego tworzywa, dzięki czemu stanowi alternatywę dla szklanych baniek. Przeznaczony do stosowania w leczeniu wielu dolegliwości, np. infekcji, przeziębień, astmy, nadciśnienia tętniczego, impotencji, prostaty, hemoroidów, czyraków, bólu mięśni, schorzeń stawów lub stanów zapalnych ścięgien. Może być również wykorzystywany do zwalczania cellulitu, usuwania kleszczy, a także pozostałości jadu po ukąszeniach owadów czy węży. Produkt jest łatwy w użyciu i pozwala na samodzielne stosowanie oraz regulację ciśnienia zasysania. Produkt odpowiedni dla dorosłych i dzieci.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: bańkę dużą (101 x 81 mm), 1 szt., bańkę średnią większą (83 x 60 mm), 1 szt., bańkę średnią mniejszą (64 x 46 mm), 1 szt., bańkę małą (41 x 30 mm), 1 szt., instrukcję obsługi, 1 szt., broszurę dla klienta, 1 szt.

Charakterystyka produktu

Wyrób medyczny należy stosować w celu leczenia wielu dolegliwości w oparciu o wiedzę wykorzystywaną w akupunkturze. Zgodnie z jej założeniami, energia życiowa Qi krąży w organizmie meridianami. Działanie na te specjalne kanały (meridiany) w odpowiednich miejscach na ciele pobudza krążenie energii Qi i pomaga wyrównać jej poziom, co z kolei wpływa na stan zdrowia narządów wewnętrznych. Produkt wspiera efekt zasysania i wciąga skórę do środka bańki. Dzięki temu wspomaga krążenie krwi i płynów ustrojowych. W rezultacie pomaga oczyszczać organizm z toksyn wirusowych, bakteryjnych i powstałych w wyniku nieprawidłowej przemiany materii.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Produkt można stosować co 2 dni przez 15-20 minut, w seriach do 10 zabiegów. W przypadku schorzeń przewlekłych, zaleca się siedmiodniowe przerwy pomiędzy seriami.

Wyrób należy stosować symetrycznie na powierzchni skóry w punktach akupunkturowych, zgodnie z instrukcją. Z uwagi na to, iż w opakowaniu znajdują się tylko 4 bańki, można przystawiać je kolejno w podanych punktach lub zastosować kilka zestawów.

Ścisnąć bańkę i przyciskając do wybranego miejsca na ciele, zwolnić nacisk. W zależności od stopnia ściśnięcia, można uzyskać wyższe lub niższe ciśnienie zasysania.

U osób dorosłych oraz w miejscach dobrze umięśnionych można zastosować ciśnienie wyższe. Z kolei ciśnienie niższe zaleca się u dzieci oraz na wrażliwych i słabo umięśnionych partiach ciała, takich jak. np. skronie czy twarz.

W celu usunięcia bańki, należy nacisnąć skórę przy jej krawędzi i wpuścić powietrze.

Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zapoznać się z ulotką/instrukcją dołączoną do wyrobu.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Stosowanie wyrobu medycznego nie zastępuje wizyty u lekarza specjalisty.
  • Nie stosować w przypadku zaburzeń krzepliwości krwi oraz podskórnych wylewów i obrzęków związanych ze stłuczeniem lub skręceniem.
  • U kobiet w ciąży nie należy stawiać dużych baniek na brzuchu i nie wolno stosować wysokiego ciśnienia zasysania.
  • U małych dzieci oraz osób wychudzonych, nie zaleca się stosowania produktu w okolicach koniuszka serca, żołądka, łopatek, jamy brzusznej, sutków czy kręgosłupa.
  • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Szczegółowe informacje nt. bezpieczeństwa stosowania znajdują się na ulotce/instrukcji dołączonej do wyrobu medycznego.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy