product-image
Iwostin Rosacin łagodzący krem na noc 40 ml
59.99 zł
product-logo

Iwostin Rosacin łagodzący krem na noc 40 ml

4.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
40ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 149.98 zł

Dostępny

59.99 zł

Dawkowanie

Nanieść niewielką ilość kremu na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy.  Stosować codziennie na noc.

Działanie

Redukuje utrwalony rumień. Wzmacnia naczynia krwionośne. Łagodzi podrażnienia i zmiany grudkowo – krostkowe. Przywraca równowagę hydrolipidową naskórka i poprawia funkcjonowanie bariery ochronnej. Hamuje rozprzestrzenianie się procesu zapalnego w skórze. Sprzyja rozwojowi korzystnej flory bakteryjnej skóry. Bez parabenów, bez środków zapachowych.

Neutrazen-zmniejsza nadreaktywnosć skóry, spowalnia procesy odpowiedzialne za nadwrażliwość skóry,
Optisol-korektor optyczny-maskuje zaczerwienienia i niedoskonałości.
Biolin-utrzymuje równowagę flory bakteryjnej, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną wrażliwej i podatnej na uszkodzenia skóry.
Fotostabilne filtry UVA I UVB-chronią przed drażniącym działaniem promieniowania UV.
Pronalen Aesculus wraz z witaminą C chroni naczynka, działa przeciwrumieniowo.

Wskazania

Intensywna pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym zarówno w fazie Prerosacea i utrwalonych zmian naczyniowych, jak i pozostałych bardziej zaawansowanych fazach.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Intensywna pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym zarówno w fazie Prerosacea i utrwalonych zmian naczyniowych, jak i pozostałych bardziej zaawansowanych fazach.

Działanie

Redukuje utrwalony rumień. Wzmacnia naczynia krwionośne. Łagodzi podrażnienia i zmiany grudkowo – krostkowe. Przywraca równowagę hydrolipidową naskórka i poprawia funkcjonowanie bariery ochronnej. Hamuje rozprzestrzenianie się procesu zapalnego w skórze. Sprzyja rozwojowi korzystnej flory bakteryjnej skóry. Bez parabenów, bez środków zapachowych.Neutrazen-zmniejsza nadreaktywnosć skóry, spowalnia procesy odpowiedzialne za nadwrażliwość skóry, Optisol-korektor optyczny-maskuje zaczerwienienia i niedoskonałości.Biolin-utrzymuje równowagę flory bakteryjnej, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną wrażliwej i podatnej na uszkodzenia skóry. Fotostabilne filtry UVA I UVB-chronią przed drażniącym działaniem promieniowania UV.Pronalen Aesculus wraz z witaminą C chroni naczynka, działa przeciwrumieniowo.

Dla kogo

kobieta
mężczyzna

Problem

trądzik różowaty

Wiek

50-60 lat
40-50 lat
60 i wiecej lat
18-30 lat
30-40 lat

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Wydaje się być spoko ale na dłuższą metę wydaje mi się że nie wiele może poprawić poza tym co zrobił na poczatku. Skóra jest w lepszym stanie, ale mimo wszystko szybko pojawia się to co było na poczatku. Niby jest w porządku ale jednak też coś chyba mnie w nim podrażnia. Nie wiem co to znaczy ale siostra sprawdzając ten krem na noc mówiła że ma coś takiego, że może podrażniać i irytowac skórę. Myristyl Myristate chyba jak patrzę w skład plus jakiś peg czy coś takiego. Nie wiem do końca co to jest ale może to być własnie to. Pewnie dokończe te opakowanie i wrócę do kremów z acnerose.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy