product-image
Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka [Edycja limitowana]
118.99 zł

Niedostępny

product-logo

Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka [Edycja limitowana]

Brak ocen

Producent
Pojemność
1szt
Postać
Cena jedn.
1 szt = 118.99 zł

Niedostępny

118.99 zł

Spis treści
Opis

Zasilanie AC 230 V 50 Hz

Moc 60 W

Zużycie mocy 180 VA

Rozmiar cząsteczki 0,5 - 10 µm

MMAD 3 µm

Poziom hałasu około 55 dB

Pojemność zbiornika na lek 10 ml

Średnia szybkość inhalacji 0,3 ml/min

Zakres przepływu powietrza 4 - 7 l/min

Zakres ciśnienia kompresora 200-360 kPa / 2-3,6 bar (29-52 PSI)

Zakres ciśnienia operacyjnego 89-131 kPa / 0,9-1,31 bar (13-19 PSI)

Wymiary 178 x 120 x 234 mm

Waga 1,5 / 1,8 kg

Wyposażenie standardowe nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku), przewód powietrza, ustnik, filtry (5 szt.) maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych, smoczek do inhalacji niemowląt,

Wyposażenie opcjonalne końcówka do nosa

Działanie

Produkt ten jest kompaktowym urządzeniem medycznym zaprojektowanym w celu efektywnego inhalowania układu oddechowego środkami leczniczymi przepisanymi przez lekarza w przypadku leczenia astmy, alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD) i innych schorzeń układu oddechowego. Użytkowany w sposób prawidłowy i ostrożny będzie służył wiele lat.

Ten wyrób medyczny przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza przepisany środek leczniczy na łatwą do inhalacji mgiełkę. Z jednego urządzenia może korzystać kilka osób, ale każda z nich musi posiadać własny zestaw akcesoriów (przewód powietrza, nebulizator, końcówka do inhalacji).

Kategoria

Producent

Postać

Działanie

Produkt ten jest kompaktowym urządzeniem medycznym zaprojektowanym w celu efektywnego inhalowania układu oddechowego środkami leczniczymi przepisanymi przez lekarza w przypadku leczenia astmy, alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD) i innych schorzeń układu oddechowego. Użytkowany w sposób prawidłowy i ostrożny będzie służył wiele lat.Ten wyrób medyczny przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza przepisany środek leczniczy na łatwą do inhalacji mgiełkę. Z jednego urządzenia może korzystać kilka osób, ale każda z nich musi posiadać własny zestaw akcesoriów (przewód powietrza, nebulizator, końcówka do inhalacji).

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy