product-image
GeraTherm Non Contact termometr bezdotykowy cyfrowy 1 sztuka
160.51 zł
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo

GeraTherm Non Contact termometr bezdotykowy cyfrowy 1 sztuka

4.67

ocena ocena ocena ocena ocena

(3)


Producent
Albert Polska
Obwodowa 4A, 32-410 Dobczyce
Pojemność
1 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 160.51 zł

Dostępny

160.51 zł

Opis

Wielu rodziców szuka bezpiecznego termometru dla swojego dziecka. Pomimo rosnącej popularności termometrów elektronicznych, w naszych domach często można znaleźć termometry rtęciowe lub analogowe. O ile w przypadku tych drugich nie ma żadnego ryzyka, o tyle w pierwszym przypadku po rozbiciu termometru i kontaktu rtęci z ciałem może dojść do tragedii. Geratherm oferuje Państwu termometr zarówno dla większych dzieci, jak również dla niemowląt. Jest to w 100% bezpieczny termometr dla dziecka w każdym wieku.

NonContact to nowoczesny, zaawansowany technologicznie, wyjątkowo precyzyjny i bezpieczny  termometr bezdotykowy. Jest to idealne rozwiązanie do kontroli temperatury. Wizualny i akustyczny alarm gorączki pomaga w jednoznacznej interpretacji wyników. Bezdotykowy termometr pozwala na pomiar temperatury nawet u niemowląt – jest przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i zapracowanych mam, którym zależy na czasie. NonContact pozwala na szybki pomiar temperatury ciała, a także otoczenia, płynów i innych powierzchni, dlatego z łatwością można zmierzyć nim również temperaturę mleka czy wody w wanience. Termometry dla dzieci są wykonane ze szczególną precyzją oraz posiadają wszystkie atesty i wymagane certyfikaty, aby zwiększyć bezpieczeństwo Państwa pociechy. Wystarczy ustawić termometr w kierunku ciała i pomiar wykonywany jest natychmiastowo.

To co wyróżnia NonContact, to precyzja, komfort i 100% higiena. Dzięki naszym staraniom i dodatkowym badaniom nadaje się również dla niemowląt. Zapraszamy do zakupu najbezpieczniejszego i najlepszego termometru, jakim jest NonContact.

Skład

W zestawie:

termometr

podstawka do przechowywania

2 baterie AAA

instrukcja obsługi w języku polskim

karta gwarancyjna 24-miesiące: gwarancja jakości, certyfikat zgodny z dyrektywą 93/42/EWG oraz normą DIN EN ISO, ASTM E1965 „Standard dla Termometrów na Podczerwień w określaniu temperatury pacjenta” uprawniony do stosowania znaku CE 0118 (jednostka notyfikowana LMET)

Dane techniczne:

pomiar temperatury ciała: 34,0 – 42,2°C (93,2 – 108,0°F)

rozdzielczość 0,1°C lub 0,1°F

wysoka dokładność (laboratoryjna) +/- 0,2°C (+/-0,4°F)

czas reakcji ok. 1 sekunda

wyświetlacz LCD (ciekłokrystaliczny), 4 cyfry

bateria 2 x 1,5 V, AAA

okres użytkowania baterii ok. 1000 pomiarów

wymiary 165mm x 40mm x 20mm

automatyczne wyłączenie po ok. 3 min. od wykonania pomiaru

Wskazania

w 100% higieniczny, nie przenosi wirusów

w 100% bezpieczny

szybki pomiar

niemiecka jakość

testowany w warunkach klinicznych

nowoczesna technologia na podczerwień

precyzyjny pomiar temperatury ciała, otoczenia, płynów (np. butelka z mlekiem) i innych powierzchni – przycisk powyżej klawisza START służy do przełączania termometru na pomiar temperatury otoczenia, na wyświetlaczu zamiast symbolu głowy pojawi się kształt domu

rozszerzony zakres pomiaru: 0°C–100°C

wskaźnik gorączki – czerwone podświetlenie ciekłokrystalicznego ekranu

akustyczny alarm gorączki – 10 krótkich sygnałów dźwiękowych przy temperaturze wyższej niż 37,5°C (99,4°F)

wysoka dokładność pomiaru (+/- 0,2°C)

wielofunkcyjny zakres pomiarowy

pamięć ostatnich 30 pomiarów – efektywne śledzenie wyników

praktyczne etui

2 lata gwarancji z możliwością przedłużenia gwarancji do 5 lat 

Kategoria

Producent

Stosowanie

• w 100% higieniczny, nie przenosi wirusów • w 100% bezpieczny • szybki pomiar • niemiecka jakość • testowany w warunkach klinicznych • nowoczesna technologia na podczerwień • precyzyjny pomiar temperatury ciała, otoczenia, płynów (np. butelka z mlekiem) i innych powierzchni – przycisk powyżej klawisza START służy do przełączania termometru na pomiar temperatury otoczenia, na wyświetlaczu zamiast symbolu głowy pojawi się kształt domu • rozszerzony zakres pomiaru: 0°C–100°C • wskaźnik gorączki – czerwone podświetlenie ciekłokrystalicznego ekranu • akustyczny alarm gorączki – 10 krótkich sygnałów dźwiękowych przy temperaturze wyższej niż 37,5°C (99,4°F) • wysoka dokładność pomiaru (+/- 0,2°C) • wielofunkcyjny zakres pomiarowy • pamięć ostatnich 30 pomiarów – efektywne śledzenie wyników • praktyczne etui • 2 lata gwarancji z możliwością przedłużenia gwarancji do 5 lat 

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
klient
W porządku, zgodny z opisem.

ocena ocena ocena ocena ocena
Tomek
Bardzo dobry.

ocena ocena ocena ocena ocena
Anna
Bardzo dobry produkt

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy