Genactiv Colostrigen zawiesina doustna 150 ml

Producent: Genactiv
Pojemność: 150ml
Postać: Zawiesina
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Badania naukowe udowodniły, że składniki colostrum bovinum przyczyniają się do utrzymania szczelności bariery jelitowej. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które dbają o utrzymanie naturalnych mechanizmów obronnych organizmu, są aktywne fizycznie (sportowcy), żyją w stresie, pragną jak najdłużej utrzymać siły witalne i funkcje poznawcze na wysokim poziomie, dbają o prawidłową pielęgnację skóry. Składniki colostrum, mając działanie prebiotyczne, wspierają odnowę i rozwój naturalnej, bakteryjnej flory jelitowej, co jest szczególnie istotne w trakcie antybiotykoterapii.

Skład

Liofilizowane colostrum bovinum 2h oraz substancje pomocnicze: woda oczyszczona (rozpuszczalnik), sorbitol E420(i) (rozpuszczalnik), lecytyna E322 (emulgator), polisorbat 80 E433 (emulgator).

Produkt bez glutenu i GMO. Zawiera naturalną laktozę.

Wskazania

Zawiesina doustna to całkowicie naturalne i wartościowe uzupełnienie diety dla osób, które chcą zachować zdrowie swojego organizmu.

Działanie

Składniki colostrum bovinum, szczególnie laktoferyna i peptydy bogate w prolinę (PRP), sprzyjają utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu poprzez:

  • wspieranie rozwoju i utrzymania naturalnych mechanizmów obronnych,
  • wspieranie odporności na działanie stresu,
  • korzystny wpływ na utrzymanie sił witalnych i funkcji poznawczych,
  • wspomaganie prawidłowej pielęgnacji skóry.

Dawkowanie

5-10 ml zawiesiny dziennie na czczo przed posiłkiem. Maksymalna porcja dzienna to 15ml przyjmowanych w porcjach podzielonych.

Opinie o Genactiv Colostrigen zawiesina doustna 150 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Genactiv Colostrigen zawiesina doustna 150 ml kupili także:

Stokban bandaż elastyczny samoprzylepny czarny 7.5cm x 4,5m 1 sztuka
NOWOŚĆ
Laktoferyna 15 kapsułek
NOWOŚĆ
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.