ELGYDIUM CLINIC Orthopocket ortodontyczna szczoteczka do zębów 1 sztuka

Pojemność: 1 szt.
Postać: Szczoteczka
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Opis

Szczoteczka ELGYDIUM Clinic Orthopocket przeznaczona jest dla osób użytkujących aparat ortodontyczny. Szczoteczka ELGYDIUM Clinic Orthopocket  jest składana, doskonale sprawdzi się w szkole, pracy lub w podróży. 

Włókna szczoteczki są wykonane z Tynex®  i ułożone w literę X, co umożliwia lepsze doczyszczenie zębów i elementów aparatu ortodontycznego. Końcówki włókien są zaokrąglone, przez co szczoteczka nie podrażnia dziąseł i nie powoduje mikrouszkodzeń szkliwa.

Szczoteczkę można dezynfekować w kuchence mikrofalowej: główkę szczoteczki należy włożyć do szklanki wody, wstawić do kuchenki mikrofalowej i ustawić program 1 minuta, 600 wat.

UWAGA Wzór oraz Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

Wskazania

Przeznaczona do szczotkowania zębów z aparatem ortodontycznym, w podróży. Przepłukać szczoteczkę po każdym zastosowaniu.

Działanie

Szczoteczka do zębów w wersji podróżnej przystosowana jest szczególnie dla osób noszących aparaty ortodontyczne. Posiada ono włosie ułożone w literę "X". Krótsze i mocniejsze włókna wewnętrzne (lepsze czyszczenie zamków i pierścieni), dłuższe skrzyżowane włókna zwenętrzne (większa skuteczność w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc). O 30% większa skuteczność niż normalnej szczoteczki. Zawiera opakowanie podróżne.

Dawkowanie

Stosować szczoteczkę po każdym posiłku. Przystosowana do zabierania w podróż.

Opinie o ELGYDIUM CLINIC Orthopocket ortodontyczna szczoteczka do zębów 1 sztuka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ELGYDIUM CLINIC Orthopocket ortodontyczna szczoteczka do zębów 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.