product-image
Curasept ADS Implant płyn do płukania jamy ustnej 200 ml
29.90 zł
product-logo

Curasept ADS Implant płyn do płukania jamy ustnej 200 ml

Brak ocen

Producent
Pojemność
200ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 14.95 zł


Dostępny

29.90 zł

Opis

Curasept ADS Implant to wyrób medyczny do płukania jamy ustnej z efektywną formułą przeciw powstawaniu płytki nazębnej opartej na 0,20% chlorheksydynie z opatentowanym systemem ADS. Produkt przeznaczony dla osób po zabiegach implantacyjnych, po ekstrakcji zęba, w przypadku zapalenia dziąseł i przyzębia. Polecany również dla osób noszących protezy zębowe i aparaty ortodontyczne.

Zawartość opakowania

Skład: Purifield Water, Xylitol, Propylene Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, PVP/ VA Copolymer, Ascorbic Acid, Sodium Hyaluronate, Chlorhexidine Digluconate (0,20%), Sodium Benzoate, Aroma, Poloxamer 407, Sodium Metabisulfite, Citric Acid, C.I.42090, C.I.17200.

Przeznaczenie produktu

Curasept ADS Implant płyn zalecany jest do stosowania po zabiegach implantacyjnych, po ekstrakcji zęba, w przypadku zapalenia dziąseł i przyzębia oraz we wszystkich przypadkach w których wymagane jest szybkie zagojenie się ran.

Stosowanie produktu

Płukać usta przez co najmniej minutę niewielką ilością płynu (10 ml) po codziennej higienie jamy ustnej. Co najmniej 30 minut po płukaniu jamy ustnej należy unikać jedzenia i picia.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy