product-image
Colfarm Melisa 90 tabletek
22.93 zł
product-logo

Colfarm Melisa 90 tabletek

Brak ocen

Producent
Pojemność
90 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.25 zł

Dostępny

22.93 zł

Skład

Składniki ( Zawartość w 1 tabletce ) Wyciag z melisy w przeliczeniu na suszoną melisę 1050 mg, Zawartość wyciągu z melisy 150 mg

Wskazania
Dobry nastrój, Spokojny sen
ZIELE MELISY wspiera pozytywny nastrój i pomaga radzić sobie z niepokojem. Wspomaga głęboki odpoczynek: ułatwia zasypianie i spokojny sen. Wspiera dobre samopoczucie psychiczne i zdolności poznawcze. Melisa przyczynia się również do utrzymania naturalnej równowagi hormonalnej ludzkiego organizmu. Wspomaga zdrowie górnych dróg oddechowych. Ekstrakt z melisy wykazuje właściwości antyoksydacyjne, wspiera ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami.

Producent

Postać

Stosowanie

Dobry nastrój, Spokojny sen ZIELE MELISY wspiera pozytywny nastrój i pomaga radzić sobie z niepokojem. Wspomaga głęboki odpoczynek: ułatwia zasypianie i spokojny sen. Wspiera dobre samopoczucie psychiczne i zdolności poznawcze. Melisa przyczynia się również do utrzymania naturalnej równowagi hormonalnej ludzkiego organizmu. Wspomaga zdrowie górnych dróg oddechowych. Ekstrakt z melisy wykazuje właściwości antyoksydacyjne, wspiera ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy