product-image
Colfaram OptiCol Total 30 tabletek
19.48 zł
product-logo

Colfaram OptiCol Total 30 tabletek

Brak ocen

Producent
Pojemność
30szt.
Postać

Dostępny

19.48 zł

Opis

Zawarte w suplemencie diety OPTICOL TOTAL wyciąg z borówki, cynk i ryboflawina pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Skład

wyciąg z borówki 100mg, wyciąg z aksamitka wzniesionego 100mg, w tym: luteina 20mg, zeaksantyna 4mg, olej rybi mikrokapsułkowany 10mg zawierający kwasy Omega 3, w tym EPA i DHA 1mg, Rutyna 20mg, Witamina C 80mg, witamina E (mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu) 12mg, cynk organiczny 10mg, wyciąg z sosny śródziemnomorskiej  15 mg, miedź 0,5m, selen 27,5 ?g ryboflawina 1,4mg, wyciąg z owoców winorośli właściwej 45mg w tym: transresweratrol 2,25mg oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie

1 tabletka 1 raz dziennie.

Działanie

Zawarte w suplemencie diety OPTICOL Total wyciąg z borówki, cynk i ryboflawina pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Wyciąg z aksamitki wzniesionej przyczynia się do poprawy ostrości wzroku. Wyciąg z winorośli właściwej wspomaga krążenie żylne, pomaga utrzymać zdrowe naczynia krwionośne i kapilarne. Wyciąg z sosny śródziemnomorskiej poprawia mikrokrążenie, krążenie oraz chroni ściany naczyń krwionośnych. Wyciąg z borówki czarnej wspiera zdrowie oczu, stabilizuje powstawanie kolagenu w oku, pomaga e szybszym dostosowaniu ostrości wzroku do ciemności.

Wskazania

pomoc w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Producent

Postać

Stosowanie

pomoc w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres bok@drogeriawapteka.pl. Dziękujemy